Aigren OÜ
Registrisse kantud 10853367Aigren OÜ (registrikood 10853367) on 2002. aastal asutatud osaühing, asukoht Võru linn, tegevusala kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine (EMTAK 08121). 2025. aasta müügitulu oli 19 824 928 eurot ja puhaskasum 1 526 866 eurot, bilansimaht 18 761 717 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Meelis Kibena. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Meelis Kibena. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.06.2002 (24 a 4 k) · Räpina mnt 22b, Võru linn, 65606
Registriandmed KMKR EE100763483 · osakapital 25 564 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100763483
- Osakapital
- 25 564 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine
- Tegevusload
- 21 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 7,7 % | 2024: 10,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 11,1 % | 2024: 7,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,0 % | 2024: 72,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,3 | 2024: 2,0 |
| Müügitulu kasv | +142,1 % | 2024: +39,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +21,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 19 824 928 | 8 189 702 | 5 869 514 | 6 521 725 | 7 192 435 | 7 417 286 | 5 004 884 |
| Puhaskasum | 1 526 866 | 832 561 | 909 959 | 826 686 | 1 145 699 | 807 550 | 879 282 |
| Käibevara | 8 570 017 | 6 898 873 | 5 957 473 | 4 433 235 | 4 306 187 | 4 192 755 | 3 639 303 |
| Põhivara | 10 191 700 | 9 220 517 | 9 325 120 | 9 028 569 | 8 318 501 | 5 611 983 | 5 239 025 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 18 761 717 | 16 119 390 | 15 282 593 | 13 461 804 | 12 624 688 | 9 804 738 | 8 878 328 |
| Kohustised kokku | 5 061 451 | 4 395 990 | 5 414 478 | 4 503 648 | 4 493 218 | 2 818 967 | 2 700 107 |
| Omakapital | 13 700 266 | 11 723 400 | 9 868 115 | 8 958 156 | 8 131 470 | 6 985 771 | 6 178 221 |
| Kasumimarginaal | 7,7 % | 10,2 % | 15,5 % | 12,7 % | 15,9 % | 10,9 % | 17,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 570 017 € · 45,7 %
- Põhivara 10 191 700 € · 54,3 %
- Lühiajalised kohustised 3 686 493 € · 19,6 %
- Pikaajalised kohustised 1 374 958 € · 7,3 %
- Omakapital 13 700 266 € · 73,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 27,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 54,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
08121 Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine põhitegevus 9 971 939 €
-
42111 Maanteede ja kiirteede ehitus 8 438 010 €
-
4221 Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus 1 412 444 €
-
77111 Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent 2 535 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 680 067 € | 257 776 € | 8 461 482 € | 53 |
| II kv 2026 | 0 € | 220 252 € | 5 630 568 € | 53 |
| I kv 2026 | 374 720 € | 209 029 € | 4 009 598 € | 52 |
| IV kv 2025 | 601 319 € | 240 660 € | 6 218 194 € | 50 |
| III kv 2025 | 719 963 € | 217 577 € | 7 555 096 € | 52 |
| II kv 2025 | 334 185 € | 194 691 € | 3 722 997 € | 52 |
| I kv 2025 | 337 214 € | 174 879 € | 2 393 401 € | 50 |
| IV kv 2024 | 470 758 € | 204 041 € | 2 213 963 € | 49 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 226 689 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 85 925 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 37,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 8,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 820 494 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 118 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Meelis Kibena
- Kütioru puhkekeskuse OÜ Tegelik kasusaaja
- Aigren Kaevandus OÜ Tegelik kasusaaja
- Papimäe Invest OÜ Osanik
- Aida Kodud OÜ Juhatuse liige
- Gate Tartu OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Aigren Kaevandus OÜ | 100 % | 2 500 € | 17.07.2026 | 0 €2025 |
| Aida Kodud OÜ | 33,33 % | 833 € | 17.07.2026 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
Aigren Kaevandus OÜ 100 %
-
Aida Kodud OÜ 33,33 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (21)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemine Räpina mnt 11KL-512780 · alates 18.06.2025
-
Maavara kaevandamine KunnimäeL.MK.VÕ-161209 · alates 04.03.2026 · kuni 10.09.2037
-
Maavara kaevandamineL.MK/318029 · alates 06.09.2021 · kuni 31.03.2031
-
Maavara kaevandamine MarjamäeKL-521581 · alates 28.03.2024 · kuni 22.03.2039
-
Maavara kaevandamine KruusaL.MK/322232 · alates 26.02.2026 · kuni 26.02.2041
-
Maavara kaevandamineL.MK/330498 · alates 14.08.2018 · kuni 13.08.2033
-
Maavara kaevandamine Aakre metskond 164L.MK/317767 · alates 11.06.2026 · kuni 15.10.2039
-
Maavara kaevandamineKL-517466 · alates 08.12.2023 · kuni 07.12.2038
-
Maavara kaevandamineL.MK/326117 · alates 14.12.2020 · kuni 22.02.2046
-
Maavara kaevandamineL.MK/319171 · alates 18.08.2010 · kuni 18.08.2040
-
Maavara kaevandamine Otsa karjäärJÕGM-038 · alates 19.04.2021 · kuni 16.11.2036
-
Maavara kaevandamine Räpina mnt 22bKL-508237 · alates 03.06.2021 · kuni 03.06.2036
-
Maavara kaevandamine Ahimäe liivakarjäärVILM-064 · alates 30.12.2020 · kuni 09.01.2029
-
Maavara kaevandamine Sõreste kruusakarjäärKL-508280 · alates 18.03.2026 · kuni 29.04.2041
-
Maavara kaevandamine Maleva karjäär2/2005 · alates 14.01.2021 · kuni 23.05.2030
-
Maavara kaevandamine Räpina mnt 22bL.MK/323682 · alates 26.05.2015 · kuni 25.05.2030
-
Maavara kaevandamine Räpina mnt 22bRapm-109 · alates 03.12.2018 · kuni 02.12.2028
-
Maavara kaevandamine OravaKL-516107 · alates 28.05.2025 · kuni 28.05.2055
-
Maavara kaevandamine AlanurmeL.MK/320394 · alates 06.05.2022 · kuni 06.05.2031
-
Maavara kaevandamine Räpina mnt 22bVILM-061 · alates 11.06.2013 · kuni 10.06.2033
-
Maavara kaevandamineL.MK/323535 · alates 09.12.2013 · kuni 09.12.2028
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Võru maakond 7 tk
- 1. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Võru maakond 10 865 704 €
- 2. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Mäetööstus 44,9 %
- 3. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Võru linn 13 700 266 €
- 3. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Mäetööstus 408 880 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 1 303 908 | 112 570 |
| Müük avalikule sektorile | 9 561 796 | 10 539 189 |
| Toetused kokku | 1 303 908 | 112 570 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Politsei- ja Piirivalveamet · maksed 8 181 596 €
- KLIIMAMINISTEERIUM · toetus 1 004 440 €
- Võru Vallavalitsus · maksed 694 998 €
- Võru Linnavalitsus · maksed 672 550 €
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 299 468 €
- Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · maksed 5 456 €
Riigihanked
4 lepingut 5 aastaga · 25 549 151 € ilma raamlepinguteta-
Maaparandussüsteemide hooldus 2026-2 408 880 €Riigimetsa Majandamise Keskus · 27.03.2026 · 10 osa
-
Politsei- ja Piirivalveamet · 10.03.2025 · ühispakkumus
-
Politsei- ja Piirivalveamet · 12.07.2024 · ühispakkumus
-
Politsei- ja Piirivalveamet · 12.07.2024 · ühispakkumus
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubOmame aastatepikkust kogemust: teede ja platside ehitamisel ehitusmaterjalide kaevandamisel ja tootmisel operaatoritega ehitusmasinate rendil lammutustööde teostamisel kaeve- ja mullatöödel teetööde ja territooriumite aastaringsel hoolduskoristusel veo- ja […]
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
17.07.2026Muutmiskanne Ä 20023056 / 18
-
22.04.2026Kommertspandi avamiskanne K 20023056 / 17
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20023056 / 16
-
13.01.2023Kommertspandi avamiskanne K 20023056 / 15
-
21.12.2018Kommertspandi avamiskanne K 20023056 / 14
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20023056 / 13
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20023056 / 12
-
09.10.2014Kommertspandi avamiskanne K 20023056 / 11
-
21.05.2014Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 20023056 / 10
-
16.04.2014Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 20023056 / M4
-
13.03.2014Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 20023056 / M3
-
16.01.2012Muutmiskanne Ä 20023056 / 9
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.09.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 28.08.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.09.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 17.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |