ESTPANEL osaühing
Registrisse kantud 10857463ESTPANEL osaühing (registrikood 10857463) on 2002. aastal asutatud osaühing, asukoht Kasti küla, tegevusala ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine (EMTAK 1623). 2025. aasta müügitulu oli 721 894 eurot ja puhaskasum 3 758 eurot, bilansimaht 714 825 eurot. Juhatuse liige on Külliki Pärna. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.03.2002 (24 a 6 k) · Kasti, Kasti küla, 78221
Registriandmed KMKR EE100748576 · osakapital 2 550 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100748576
- Osakapital
- 2 550 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,5 % | 2024: 0,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,3 % | 2024: 1,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 41,2 % | 2024: 42,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,7 | 2024: 1,7 |
| Müügitulu kasv | +38,5 % | 2024: +29,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 721 894 | 521 263 | 403 763 | 833 720 | 847 815 | 650 778 | 858 994 |
| Puhaskasum | 3 758 | 3 766 | -62 432 | 2 432 | 7 230 | 6 535 | 6 779 |
| Käibevara | 495 862 | 463 167 | 481 282 | 437 547 | 454 059 | 328 156 | 405 189 |
| Põhivara | 218 963 | 228 246 | 232 915 | 55 260 | 60 416 | 65 432 | 71 365 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 714 825 | 691 413 | 714 197 | 492 807 | 514 475 | 393 588 | 476 554 |
| Kohustised kokku | 420 134 | 400 479 | 427 029 | 327 177 | 351 277 | 237 620 | 327 121 |
| Omakapital | 294 691 | 290 934 | 287 168 | 165 630 | 163 198 | 155 968 | 149 433 |
| Kasumimarginaal | 0,5 % | 0,7 % | -15,5 % | 0,3 % | 0,9 % | 1,0 % | 0,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 495 862 € · 69,4 %
- Põhivara 218 963 € · 30,6 %
- Lühiajalised kohustised 290 584 € · 40,7 %
- Pikaajalised kohustised 129 550 € · 18,1 %
- Omakapital 294 691 € · 41,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 58,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 30,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 23 538 € | 9 073 € | 173 806 € | 10 |
| II kv 2026 | 19 723 € | 10 963 € | 215 730 € | 9 |
| I kv 2026 | 13 856 € | 11 194 € | 188 695 € | 9 |
| IV kv 2025 | 22 155 € | 12 371 € | 201 291 € | 9 |
| III kv 2025 | 30 420 € | 14 406 € | 246 950 € | 9 |
| II kv 2025 | 8 884 € | 10 572 € | 152 985 € | 10 |
| I kv 2025 | 12 285 € | 11 021 € | 77 713 € | 9 |
| IV kv 2024 | 13 657 € | 11 873 € | 152 731 € | 9 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 846 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 024 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 38,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 57 935 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 582 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Villu Pärna
- Aquatehnika Osaühing Osanik
- Estoril Motors OÜ Tegelik kasusaaja
- Estpanel Ehitus OÜ Juhatuse liige
-
Külliki Pärna
- Estpanel Ehitus OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 8. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Märjamaa vald 2 tk
- 48. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 16) 38,5 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 1 072 |
| Müük avalikule sektorile | 580 |
| Toetused kokku | 1 072 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 1 072 €
- Harku Vallavalitsus · maksed 580 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubEstpanel pakub kvaliteetseid elementmaju, puitmaju ja aiamaju. Tutvu meie näidismajadega või küsi pakkumist enda eriprojektile!
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30022062 / 8
-
24.11.2020Muutmiskanne Ä 30022062 / 7
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 30022062 / 6
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30022062 / 5
-
28.01.2016Muutmiskanne Ä 30022062 / 4
-
26.01.2012Muutmiskanne Ä 30022062 / 3
-
03.01.2012Muutmiskanne Ä 30022062 / M1
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 22062 / 2
-
02.01.2006Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 64249 / 3
-
02.01.2006Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 22062
-
07.06.2002Avaldatav muutmiskanne Ä 64249 / 2
-
25.03.2002Esmakanne Ä 64249
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 04.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 07.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 10.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 19.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |