NorthPole OÜ
Registrisse kantud 10858920NorthPole OÜ (registrikood 10858920) on 2002. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 38 450 eurot ja puhaskasum 1 682 eurot, bilansimaht 19 033 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Devoplex OÜ. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Valev Kaldoja. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.04.2002 (24 a 6 k) · Parda tn 3, Tallinn, 10151
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 4 282 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 4 282 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,4 % | 2024: 15,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 9,0 % | 2024: 27,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,4 % | 2024: 99,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 63,9 | 2024: 118,6 |
| Müügitulu kasv | +22,1 % | 2024: +14,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −0,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 38 450 | 31 500 | 27 560 | 0 | 36 700 | 39 380 | 2 000 |
| Puhaskasum | 1 682 | 4 766 | 9 215 | -50 000 | 106 700 | 23 728 | 1 559 |
| Käibevara | 19 033 | 17 198 | 12 287 | 3 072 | 53 072 | 273 537 | 106 001 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 556 | 2 556 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 19 033 | 17 198 | 12 287 | 3 072 | 53 072 | 276 093 | 108 557 |
| Kohustised kokku | 298 | 145 | 0 | 0 | 0 | 329 293 | 185 485 |
| Omakapital | 18 735 | 17 053 | 12 287 | 3 072 | 53 072 | -53 200 | -76 928 |
| Kasumimarginaal | 4,4 % | 15,1 % | 33,4 % | – | 290,7 % | 60,3 % | 78,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 19 033 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 298 € · 1,6 %
- Omakapital 18 735 € · 98,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 63,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Valev Kaldoja
- ARM.EST Capital Group OÜ Juhatuse liige
- Devoplex OÜ Tegelik kasusaaja
- MSBC OÜ Juhatuse liige
- DEPX Logistics OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ VITAMIIN Osanik
- FILBros Capital OÜ Juhatuse liige
- Laatsar OÜ Juhatuse liige
- Saint Pecunia OÜ Tegelik kasusaaja
-
Devoplex OÜ
- DEPX Logistics OÜ Osanik
- FILBros Capital OÜ Osanik
- VISIONinvest OÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| ATSL OÜ | 100 % | 2 500 € | 30.09.2026 | 0 €2025 |
| Laatsar OÜ | 100 % | 1 € | 03.09.2025 | 3 780 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Devoplex OÜ 100 %
Osalused ja nende osalused (2)
-
Laatsar OÜ 100 %
-
ATSL OÜ 100 %
Skeem
LEI 984500EEMD3DEWAJ1526 · lapsed
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.10.2026Uus osalus: ATSL OÜ (100%)
-
03.05.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10061883 / 14
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10061883 / 13
-
19.10.2021Muutmiskanne Ä 10061883 / M5
-
19.10.2021Muutmiskanne Ä 10061883 / 12
-
14.10.2021Muutmiskanne Ä 10061883 / M4
-
28.12.2020Muutmiskanne Ä 10061883 / 11
-
20.07.2018Muutmiskanne Ä 10061883 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10061883 / 9
-
27.06.2013Muutmiskanne Ä 10061883 / 8
-
17.06.2013Muutmiskanne Ä 10061883 / M3
-
17.09.2009Muutmiskanne Ä 61883 / 7
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 06.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 23.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 15.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |