Trendline Analytics OÜ
Registrisse kantud 10867906Trendline Analytics OÜ (registrikood 10867906) on 2002. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused (EMTAK 73201). 2025. aasta müügitulu oli 247 340 eurot ja puhaskasum 14 003 eurot, bilansimaht 56 643 eurot. Juhatuse liikmed on Eero Palm, Pille Palm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.06.2002 (24 a 4 k) · Veskiposti tn 2-1002, Tallinn, 10138
Registriandmed KMKR EE100768585 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100768585
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,7 % | 2024: 17,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 37,5 % | 2024: 76,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 66,0 % | 2024: 78,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,2 | 2024: 3,8 |
| Müügitulu kasv | −10,8 % | 2024: −0,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +27,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 247 340 | 277 392 | 278 429 | 190 040 | 233 863 | 73 185 | 90 703 |
| Puhaskasum | 14 003 | 49 363 | 33 374 | 19 344 | 53 208 | 18 756 | 15 817 |
| Käibevara | 43 239 | 65 478 | 39 965 | 68 937 | 147 729 | 63 267 | 36 492 |
| Põhivara | 13 404 | 16 275 | 19 147 | 15 922 | 3 105 | 60 523 | 60 523 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 56 643 | 81 753 | 59 112 | 84 859 | 150 834 | 123 790 | 97 015 |
| Kohustised kokku | 19 270 | 17 452 | 14 674 | 19 751 | 10 070 | 36 234 | 28 215 |
| Omakapital | 37 373 | 64 301 | 44 438 | 65 108 | 140 764 | 87 556 | 68 800 |
| Kasumimarginaal | 5,7 % | 17,8 % | 12,0 % | 10,2 % | 22,8 % | 25,6 % | 17,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 43 239 € · 76,3 %
- Põhivara 13 404 € · 23,7 %
- Lühiajalised kohustised 19 270 € · 34,0 %
- Omakapital 37 373 € · 66,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 34,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 23,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 14 824 € | 9 150 € | 57 812 € | 115 |
| II kv 2026 | 25 570 € | 9 786 € | 80 544 € | 231 |
| I kv 2026 | 18 470 € | 10 103 € | 56 226 € | 198 |
| IV kv 2025 | 23 499 € | 10 590 € | 64 882 € | 203 |
| III kv 2025 | 16 929 € | 10 537 € | 52 482 € | 172 |
| II kv 2025 | 25 631 € | 11 475 € | 77 646 € | 180 |
| I kv 2025 | 19 158 € | 11 202 € | 76 325 € | 189 |
| IV kv 2024 | 17 913 € | 9 037 € | 62 504 € | 164 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 941 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 050 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 61,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 25,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 19 271 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 51 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Eero Palm
- Trendline Consult OÜ Juhatuse liige
-
Oskar Palm
- Sõrmejälg OÜ Osanik
- OnePalm OÜ Tegelik kasusaaja
- Käekiri OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 11 381 | 2 260 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Häirekeskus · maksed 4 540 €
- Keskkonnaministeeriumi Infotehnoloogiakeskus · maksed 2 220 €
- Narva-Jõesuu Linnavalitsus · maksed 2 096 €
- SA Eesti Ajaloomuuseum · maksed 1 534 €
- Tallinna Ringmajanduskeskus · maksed 992 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubKoolitused, testostud, kliendiküsitlused, teenindusstandardid. 25 aastat müügi- ja teenindusettevõtete arendamise kogemust.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.01.2025Muutmiskanne Ä 30017176 / 17
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30017176 / 16
-
30.06.2022Muutmiskanne Ä 30017176 / 15
-
01.02.2022Muutmiskanne Ä 30017176 / 14
-
29.11.2021Muutmiskanne Ä 30017176 / 13
-
19.11.2021Muutmiskanne Ä 30017176 / M3
-
05.12.2019Muutmiskanne Ä 30017176 / 12
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30017176 / 11
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 30017176 / 10
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30017176 / 9
-
14.12.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30017176 / 8
-
01.04.2015Muutmiskanne Ä 30017176 / 7
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 11.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 03.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 09.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.02.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |