AS EGCC
Registrisse kantud 10872617AS EGCC (registrikood 10872617) on 2002. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Manniva küla, tegevusala spordiklubide tegevus (EMTAK 93121). 2025. aasta müügitulu oli 1 151 108 eurot ja puhaskasum 207 960 eurot, bilansimaht 11 551 281 eurot. Juhatuse liige on Hanno Kross. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.06.2002 (24 a 4 k) · Klubi tee 4, Manniva küla, 74202
Registriandmed KMKR EE100774016 · osakapital 184 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100774016
- Osakapital
- 184 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Spordiklubide tegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 18,1 % | 2024: 9,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,2 % | 2024: 1,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,3 % | 2024: 76,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,6 | 2024: 0,4 |
| Müügitulu kasv | +13,9 % | 2024: +4,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +23,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 151 108 | 1 010 448 | 967 524 | 885 757 | 521 927 | 395 487 | 750 328 |
| Puhaskasum | 207 960 | 97 524 | -33 741 | 147 825 | 52 113 | 51 828 | 66 328 |
| Käibevara | 297 931 | 291 671 | 226 464 | 196 052 | 166 534 | 174 650 | 115 511 |
| Põhivara | 11 253 350 | 8 841 444 | 7 038 740 | 6 892 852 | 6 621 384 | 6 579 213 | 6 608 424 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 11 551 281 | 9 133 115 | 7 265 204 | 7 088 904 | 6 787 918 | 6 753 863 | 6 723 935 |
| Kohustised kokku | 2 044 181 | 2 183 975 | 2 265 463 | 2 055 422 | 1 902 261 | 1 920 319 | 1 942 219 |
| Omakapital | 9 507 100 | 6 949 140 | 4 999 741 | 5 033 482 | 4 885 657 | 4 833 544 | 4 781 716 |
| Kasumimarginaal | 18,1 % | 9,7 % | -3,5 % | 16,7 % | 10,0 % | 13,1 % | 8,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 297 931 € · 2,6 %
- Põhivara 11 253 350 € · 97,4 %
- Lühiajalised kohustised 540 728 € · 4,7 %
- Pikaajalised kohustised 1 503 453 € · 13,0 %
- Omakapital 9 507 100 € · 82,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 17,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 97,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
93121 Spordiklubide tegevus põhitegevus 673 082 €
-
79121 Reisikorraldajate tegevus 256 975 €
-
46181 Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus 110 860 €
-
77211 Vabaaja- ja sporditarvete väljaüürimine ja kasutusrent 49 233 €
-
85519 Muu spordiõpe 25 633 €
-
93199 Mujal liigitamata sporditegevus 23 063 €
-
93111 Spordiehitiste käitus 9 118 €
-
93291 Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused 3 144 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 34 131 € | 3 814 € | 580 251 € | 0 |
| II kv 2026 | 43 179 € | 3 835 € | 393 745 € | 0 |
| I kv 2026 | 14 979 € | 3 814 € | 98 345 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 3 814 € | 355 818 € | 0 |
| III kv 2025 | 43 815 € | 3 826 € | 549 118 € | 0 |
| II kv 2025 | 34 896 € | 3 767 € | 405 925 € | 0 |
| I kv 2025 | 29 275 € | 3 479 € | 106 376 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 3 276 € | 198 545 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 11 377 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 271 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 11,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 5,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 193 417 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Jüri Reitsakas
- OIXIO IT AS Tegelik kasusaaja
- Juwara OÜ Tegelik kasusaaja
- Gardel OÜ Tegelik kasusaaja
- Fentrica OÜ Juhatuse liige
- Nutimaja OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
- OSAÜHING MARIKON GRUPP Tegelik kasusaaja
- Eegis OÜ Juhatuse liige
-
Arvi Mägin
- AS Floorin Juhatuse liige Maksuvõlg
- Viimistlusmaterjalide Paigaldajate ja Tarnijate Liit Tegelik kasusaaja
- Šotimaa Sõprade Klubi Juhatuse liige
- Osaühing Medinvest Osanik
- FLN Trade OÜ Tegelik kasusaaja
- Arvister OÜ Osanik
-
Mait Schmidt
- International Baltic Golfmarina OÜ Tegelik kasusaaja
- Niblick OÜ Juhatuse liige
- OÜ Bauschmidt Juhatuse liige Pankrotis Maksuvõlg
- OÜ Baures Tegelik kasusaaja
- TMG Holding OÜ Juhatuse liige
- OÜ Schmidt & Sons Osanik
- Golfschmidt OÜ Tegelik kasusaaja Kustutatud registrist
-
Hanno Kross
- Mittetulundusühing ESTONIAN GOLF AND COUNTRY CLUB Tegelik kasusaaja
- MTÜ EGCC Golf Academy Juhatuse liige
- Kross OÜ Osanik
- Tallinn, Pronksi tn 4 korteriühistu Juhatuse liige
- OÜ MAINORFIN Osanik
- Niblick OÜ Tegelik kasusaaja
- MTÜ Golf ümber Eesti Tegelik kasusaaja
- Margarita Foundation OÜ Likvideerija Likvideerimisel
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Vee erikasutusL.VV/324974 · alates 01.07.2014
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 93) 9 507 100 €
- 7. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 93) 11 551 281 €
- 12. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Jõelähtme vald 18,1 %
- 28. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 93) 207 960 €
- 32. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 93) 2 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 3 100 | 4 355 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Spordikeskus · maksed 2 542 €
- Rakvere Linnavalitsus · maksed 558 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubEstonian Golf & Country Clubis ootab mängijaid kaks väljakut: 18-rajaline Sea Course ja Stone Course Par 15.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.12.2025Muutmiskanne Ä 10065788 / 24
-
28.12.2024Muutmiskanne Ä 10065788 / 23
-
26.08.2024Muutmiskanne Ä 10065788 / 22
-
17.02.2022Muutmiskanne Ä 10065788 / M4
-
16.01.2020Muutmiskanne Ä 10065788 / 21
-
22.06.2018Muutmiskanne Ä 10065788 / 20
-
13.03.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10065788 / 19
-
13.03.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10065788 / M3
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10065788 / 18
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10065788 / 17
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10065788 / 16
-
11.03.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10065788 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 22.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 29.10.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |