Imarant OÜ
Registrisse kantud 10877454Imarant OÜ (registrikood 10877454) on 2002. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -1 593 eurot, bilansimaht 1 920 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Oksana Gromova. Juhatuse liige on Oksana Gromova. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.07.2002 (24 a 3 k) · Asula tn 3, Tallinn, 11313
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 3 834 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 3 834 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -83,0 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 78,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 4,5 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 913 | 1 233 |
| Puhaskasum | -1 593 | 0 | 0 | 0 | 0 | -5 563 | -133 |
| Käibevara | 1 920 | 4 504 | 4 505 | 4 505 | 4 505 | 4 505 | 10 069 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 920 | 4 504 | 4 505 | 4 505 | 4 505 | 4 505 | 10 069 |
| Kohustised kokku | 0 | 991 | 991 | 991 | 991 | 991 | 991 |
| Omakapital | 1 920 | 3 513 | 3 514 | 3 514 | 3 514 | 3 514 | 9 078 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | -609,3 % | -10,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 920 € · 100,0 %
- Omakapital 1 920 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Oksana Gromova
- Accounting and Finance Services OÜ Osanik
- NataBeauty OÜ Tegelik kasusaaja
- Natrem OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.07.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10066022 / 11
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10066022 / 10
-
11.11.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10066022 / 9
-
05.05.2020Muutmiskanne Ä 10066022 / 8
-
30.12.2019Muutmiskanne Ä 10066022 / 7
-
19.12.2019Muutmiskanne Ä 10066022 / 6
-
18.12.2019Muutmiskanne Ä 10066022 / M7
-
10.12.2019Muutmiskanne Ä 10066022 / M6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10066022 / 5
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10066022 / 4
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10066022 / 3
-
30.06.2011Muutmiskanne Ä 10066022 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 17.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 03.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 26.03.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 16.05.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 15.03.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |