Osaühing ELVEKAR
Registrisse kantud 10890733Osaühing ELVEKAR (registrikood 10890733) on 2002. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus (EMTAK 42211). 2025. aasta müügitulu oli 113 886 eurot ja puhaskasum -4 760 eurot, bilansimaht 69 722 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ivan Donets. Juhatuse liige on Ivan Donets. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.09.2002 (24 a 1 k) · Pae tn 58, Tallinn, 13620
Registriandmed KMKR EE100851544 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100851544
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -4,2 % | 2024: -45,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -44,5 % | 2024: -207,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 15,3 % | 2024: 19,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,7 | 2024: 2,1 |
| Müügitulu kasv | +61,3 % | 2024: −52,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +8,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 113 886 | 70 604 | 147 620 | 104 136 | 46 094 | 74 526 | 87 411 |
| Puhaskasum | -4 760 | -32 098 | 44 287 | 19 | -6 060 | -700 | 6 764 |
| Käibevara | 41 744 | 45 024 | 39 887 | 25 762 | 13 608 | 19 950 | 25 242 |
| Põhivara | 27 978 | 36 061 | 37 304 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 69 722 | 81 085 | 77 191 | 25 762 | 13 608 | 19 950 | 25 242 |
| Kohustised kokku | 59 023 | 65 626 | 29 634 | 22 492 | 10 357 | 10 638 | 15 230 |
| Omakapital | 10 699 | 15 459 | 47 557 | 3 270 | 3 251 | 9 312 | 10 012 |
| Kasumimarginaal | -4,2 % | -45,5 % | 30,0 % | 0,0 % | -13,1 % | -0,9 % | 7,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 41 744 € · 59,9 %
- Põhivara 27 978 € · 40,1 %
- Lühiajalised kohustised 24 192 € · 34,7 %
- Pikaajalised kohustised 34 831 € · 50,0 %
- Omakapital 10 699 € · 15,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 84,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 40,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
42211 Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus põhitegevus 91 031 €
-
42221 Elektri- ja sidevõrkude ehitus 22 855 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 662 € | 1 528 € | 22 321 € | 4 |
| II kv 2026 | 1 440 € | 1 494 € | 21 706 € | 4 |
| I kv 2026 | 1 713 € | 1 064 € | 18 199 € | 4 |
| IV kv 2025 | 6 389 € | 1 425 € | 49 639 € | 4 |
| III kv 2025 | 3 800 € | 1 425 € | 24 114 € | 4 |
| II kv 2025 | 3 349 € | 1 425 € | 32 142 € | 4 |
| I kv 2025 | 1 095 € | 544 € | 9 859 € | 4 |
| IV kv 2024 | 1 220 € | 1 291 € | 15 710 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 221 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 509 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 41,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 440 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 245 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10067459 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10067459 / 8
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10067459 / 7
-
16.08.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10067459 / 6
-
02.02.2011Muutmiskanne Ä 10067459 / 5
-
18.06.2010Muutmiskanne Ä 10067459 / 4
-
01.09.2003Muutmiskanne Ä 67459 / 3
-
31.03.2003Muutmiskanne Ä 67459 / 2
-
13.09.2002Esmakanne Ä 67459
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |