OÜ Airok
Registrisse kantud 10900160OÜ Airok (registrikood 10900160) on 2003. aastal asutatud osaühing, asukoht Viljandi linn, tegevusala tööstusgaaside tootmine (EMTAK 20111). 2025. aasta müügitulu oli 9 263 517 eurot ja puhaskasum 932 248 eurot, bilansimaht 15 997 140 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kaisa Orav. Juhatuse liige on Urmas Rohtla. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.01.2003 (23 a 9 k) · Planeedi tn 10, Viljandi linn, 71020
Registriandmed KMKR EE100805804 · osakapital 32 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100805804
- Osakapital
- 32 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tööstusgaaside tootmine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 10,1 % | 2024: 14,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,9 % | 2024: 9,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,9 % | 2024: 92,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,0 | 2024: 3,9 |
| Müügitulu kasv | +4,1 % | 2024: −0,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +11,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 263 517 | 8 900 709 | 8 922 128 | 8 216 557 | 6 212 581 | 5 281 718 | 5 052 227 |
| Puhaskasum | 932 248 | 1 259 644 | 1 509 841 | 1 076 226 | 1 055 776 | 1 342 727 | 783 239 |
| Käibevara | 4 597 682 | 3 389 959 | 2 995 871 | 2 705 140 | 2 050 256 | 1 769 950 | 1 721 408 |
| Põhivara | 11 399 458 | 10 282 647 | 9 472 919 | 9 027 835 | 7 713 141 | 12 160 311 | 8 449 614 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 15 997 140 | 13 672 606 | 12 468 790 | 11 732 975 | 9 763 397 | 13 930 261 | 10 171 022 |
| Kohustised kokku | 2 423 180 | 1 005 894 | 1 061 722 | 1 835 748 | 850 206 | 6 056 862 | 3 640 350 |
| Omakapital | 13 573 960 | 12 666 712 | 11 407 068 | 9 897 227 | 8 913 191 | 7 873 399 | 6 530 672 |
| Kasumimarginaal | 10,1 % | 14,2 % | 16,9 % | 13,1 % | 17,0 % | 25,4 % | 15,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 597 682 € · 28,7 %
- Põhivara 11 399 458 € · 71,3 %
- Lühiajalised kohustised 2 353 951 € · 14,7 %
- Pikaajalised kohustised 69 229 € · 0,4 %
- Omakapital 13 573 960 € · 84,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 15,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 71,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
20111 Tööstusgaaside tootmine põhitegevus 6 083 670 €
-
47789 Mujal liigitamata kaupade jaemüük 1 892 685 €
-
46819 Muu vedel- ja gaaskütuse jms hulgimüük 1 283 611 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 791 230 € | 125 504 € | 4 688 335 € | 32 |
| II kv 2026 | 585 710 € | 117 622 € | 3 417 482 € | 33 |
| I kv 2026 | 629 278 € | 114 865 € | 3 468 124 € | 32 |
| IV kv 2025 | 661 310 € | 133 813 € | 3 569 165 € | 33 |
| III kv 2025 | 752 030 € | 132 356 € | 3 689 042 € | 33 |
| II kv 2025 | 514 765 € | 135 152 € | 3 575 336 € | 33 |
| I kv 2025 | 493 293 € | 134 237 € | 3 380 391 € | 35 |
| IV kv 2024 | 545 180 € | 129 773 € | 3 053 252 € | 35 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 263 743 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 41 835 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 15,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 562 778 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 514 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kaisa Orav
- osaühing Enera Osanik
- OÜ Viljandi Energiabaas Osanik
- Tennisekeskus OÜ Osanik
- Osaühing Ilusalong Diiva Tegelik kasusaaja
-
Urmas Rohtla
- U.T.L. OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Mitteloomse toidu ja liittoidu käitlemine · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Kõige pikema staažiga juhatused · Töötlev tööstus (EMTAK 20) 18,5 a
- 3. Kõige väiksema laenukoormusega suurettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 20) 15,2 %
- 5. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Töötlev tööstus (EMTAK 20) 4 tk
- 7. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 20) 25 896 €
- 8. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 20) 932 248 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 86 403 |
| Müük avalikule sektorile | 98 658 | 162 095 |
| Toetused kokku | 0 | 86 403 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Saarde Vallavalitsus · maksed 20 111 €
- Pannjärve Tervisespordikeskuse SA · maksed 14 333 €
- Lüganuse Vallavalitsus · maksed 10 908 €
- Rakvere Vallavalitsus · maksed 7 957 €
- Viljandi Kutseõppekeskus · maksed 7 547 €
- Viljandi Vallavalitsus · maksed 7 370 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAirok OÜ pakub kvaliteetseid tööstusgaase ja LPG teenuseid üle 20 aasta. Vaata tooteid ja leia endale sobiv lahendus!
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
19.09.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20033431 / 14
-
25.07.2019Muutmiskanne Ä 20033431 / 13
-
24.07.2019Muutmiskanne Ä 20033431 / M3
-
04.10.2018Muutmiskanne Ä 20033431 / 12
-
26.09.2018Kommertspandi avamiskanne K 20033431 / 11
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20033431 / 10
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20033431 / 9
-
09.10.2015Kommertspandi avamiskanne K 20033431 / 7
-
09.10.2015Kommertspandi muutmiskanne K 20033431 / 8
-
09.11.2011Muutmiskanne Ä 20033431 / 6
-
07.02.2011Kommertspandi avamiskanne K 20033432 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.09.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 17.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 21.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 11.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 13.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |