OÜ ALPHA
Registrisse kantud 10904027OÜ ALPHA (registrikood 10904027) on 2002. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala lainepaberi ja -papi ning paber- ja papptaara tootmine (EMTAK 17211). 2025. aasta müügitulu oli 22 509 eurot ja puhaskasum 14 901 eurot, bilansimaht 173 929 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aleksei Truuveer. Juhatuse liige on Aleksei Truuveer. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.10.2002 (23 a 11 k) · Gonsiori tn 31, Tallinn, 10147
Registriandmed KMKR EE100791219 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100791219
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Lainepaberi ja -papi ning paber- ja papptaara tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 66,2 % | 2024: 60,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,6 % | 2024: 8,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 2024: 99,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 806,6 | 2024: 853,1 |
| Müügitulu kasv | +7,4 % | 2024: −17,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −2,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 509 | 20 955 | 25 237 | 29 342 | 29 577 | 25 833 | 27 969 |
| Puhaskasum | 14 901 | 12 719 | 16 994 | 19 743 | 24 837 | 16 787 | 18 301 |
| Käibevara | 173 428 | 157 831 | 145 213 | 126 968 | 114 293 | 92 466 | 74 748 |
| Põhivara | 501 | 1 167 | 1 833 | 2 499 | 3 165 | 683 | 1 196 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 173 929 | 158 998 | 147 046 | 129 467 | 117 458 | 93 149 | 75 944 |
| Kohustised kokku | 215 | 185 | 952 | 367 | 101 | 629 | 211 |
| Omakapital | 173 714 | 158 813 | 146 094 | 129 100 | 117 357 | 92 520 | 75 733 |
| Kasumimarginaal | 66,2 % | 60,7 % | 67,3 % | 67,3 % | 84,0 % | 65,0 % | 65,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 173 428 € · 99,7 %
- Põhivara 501 € · 0,3 %
- Lühiajalised kohustised 215 € · 0,1 %
- Omakapital 173 714 € · 99,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 806,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 868 € | 0 € | 5 238 € | 0 |
| II kv 2026 | 571 € | 0 € | 3 963 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 046 € | 0 € | 6 777 € | 0 |
| IV kv 2025 | 987 € | 0 € | 5 466 € | 0 |
| III kv 2025 | 577 € | 0 € | 3 797 € | 0 |
| II kv 2025 | 894 € | 0 € | 6 765 € | 0 |
| I kv 2025 | 710 € | 0 € | 5 963 € | 0 |
| IV kv 2024 | 804 € | 0 € | 5 092 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 289 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 746 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 10. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 17) 8,6 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10067886 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10067886 / 5
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10067886 / 4
-
13.01.2016Muutmiskanne Ä 10067886 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 67886 / 2
-
23.11.2007Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 67886 / M4
-
03.10.2007Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 67886 / M3
-
19.09.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 67886 / M2
-
31.10.2002Esmakanne Ä 67886
-
07.10.2002Esmakanne Ä 67886 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 12.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |