Enetherm OÜ
Registrisse kantud 10904263Enetherm OÜ (registrikood 10904263) on 2002. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid (EMTAK 64991). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 0 eurot, bilansimaht 320 744 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Toomas Laur. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Toomas Laur. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.11.2002 (23 a 11 k) · Põdrakanepi tee 8, Tallinn, 11913
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 45 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 45 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 8,4 % | 2024: 8,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | 2024: 0,2 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 0 | -12 | -12 | -12 | -12 | -12 | -12 |
| Käibevara | 11 290 | 11 290 | 11 302 | 11 314 | 11 326 | 11 338 | 11 350 |
| Põhivara | 309 454 | 309 454 | 309 454 | 309 454 | 309 454 | 309 454 | 309 454 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 320 744 | 320 744 | 320 756 | 320 768 | 320 780 | 320 792 | 320 804 |
| Kohustised kokku | 293 748 | 293 748 | 293 748 | 293 748 | 293 748 | 293 748 | 293 748 |
| Omakapital | 26 996 | 26 996 | 27 008 | 27 020 | 27 032 | 27 044 | 27 056 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 11 290 € · 3,5 %
- Põhivara 309 454 € · 96,5 %
- Lühiajalised kohustised 58 553 € · 18,3 %
- Pikaajalised kohustised 235 195 € · 73,3 %
- Omakapital 26 996 € · 8,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 91,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 96,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Toomas Laur
- osaühing Efipa Tegelik kasusaaja
- OÜ OFTOP Juhatuse liige
- SERTO SOOJUSE OSAÜHING Osanik
- Tartu linn, Väike-Turu tn 5 korteriühistu Juhatuse liige
- OÜ Amelii Arendus Juhatuse liige
- osaühing MATO SOOJUS Tegelik kasusaaja
- Saarjärve Arendus OÜ Tegelik kasusaaja
- Martin Kinnisvara OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| osaühing Efipa | 81,68 % | 173 808 € | 01.09.2023 | 2 854 660 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
osaühing Efipa 81,68 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPõdrakanepi tee 8, Tallinn, 11913
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.05.2024Osanike muutmine Ä 10068414 / 10
-
08.05.2024Muutmiskanne Ä 10068414 / 9
-
08.05.2024Osanike muutmine Ä 10068414 / M3
-
03.05.2024Osanike muutmine Ä 10068414 / M2
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10068414 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10068414 / 7
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10068414 / 6
-
23.09.2016Muutmiskanne Ä 10068414 / 5
-
27.01.2012Muutmiskanne Ä 10068414 / 4
-
29.06.2009Muutmiskanne Ä 68414 / 3
-
05.02.2007Muutmiskanne Ä 68414 / 2
-
31.10.2002Esmakanne Ä 68414
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 31.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 07.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 07.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |