SMC Engineering OÜ
Registrisse kantud 10904895SMC Engineering OÜ (registrikood 10904895) on 2002. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muude vahetoodete hulgimüük (EMTAK 46861). 2025. aasta müügitulu oli 641 448 eurot ja puhaskasum 77 190 eurot, bilansimaht 749 391 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aleksandr Antsiferov. Juhatuse liige on Aleksandr Antsiferov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.11.2002 (23 a 11 k) · Peterburi tee 53/1, Tallinn, 11415
Registriandmed KMKR EE100792535 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100792535
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude vahetoodete hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 12,0 % | 2024: 4,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,8 % | 2024: 6,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,5 % | 2024: 74,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 22,0 | 2024: 3,9 |
| Müügitulu kasv | −38,0 % | 2024: −21,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −6,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 641 448 | 1 034 992 | 1 310 229 | 1 158 802 | 1 069 936 | 896 240 | 1 215 210 |
| Puhaskasum | 77 190 | 48 847 | 192 749 | 167 572 | 101 165 | 82 051 | 116 874 |
| Käibevara | 746 862 | 1 053 962 | 914 433 | 887 523 | 601 769 | 721 687 | 674 430 |
| Põhivara | 2 529 | 3 672 | 5 923 | 4 219 | 2 653 | 4 007 | 4 570 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 749 391 | 1 057 634 | 920 356 | 891 742 | 604 422 | 725 694 | 679 000 |
| Kohustised kokku | 33 966 | 269 399 | 77 218 | 187 640 | 14 243 | 183 343 | 166 578 |
| Omakapital | 715 425 | 788 235 | 843 138 | 704 102 | 590 179 | 542 351 | 512 422 |
| Kasumimarginaal | 12,0 % | 4,7 % | 14,7 % | 14,5 % | 9,5 % | 9,2 % | 9,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 746 862 € · 99,7 %
- Põhivara 2 529 € · 0,3 %
- Lühiajalised kohustised 33 966 € · 4,5 %
- Omakapital 715 425 € · 95,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 22,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46861 Muude vahetoodete hulgimüük põhitegevus 429 713 €
-
71129 Muud insener-tehnilised tegevusalad 211 735 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 3 177 € | 264 061 € | 1 |
| II kv 2026 | 0 € | 2 916 € | 176 999 € | 1 |
| I kv 2026 | 0 € | 3 018 € | 96 608 € | 1 |
| IV kv 2025 | 0 € | 3 221 € | 45 499 € | 1 |
| III kv 2025 | 38 923 € | 3 221 € | 70 190 € | 1 |
| II kv 2025 | 0 € | 3 221 € | 451 915 € | 1 |
| I kv 2025 | 0 € | 5 616 € | 513 697 € | 1 |
| IV kv 2024 | 12 294 € | 13 442 € | 205 458 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 059 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 88 020 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 037 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubMechanical Engineering Services Since 2002 Design and developmentMachining, welding and surface treatmentSub-contracting of projects     See all ourproducts and services
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.06.2026Muutmiskanne Ä 10068486 / 8
-
19.05.2026Muutmiskanne Ä 10068486 / M1
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10068486 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10068486 / 6
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10068486 / 5
-
01.09.2016Muutmiskanne Ä 10068486 / 4
-
17.10.2011Muutmiskanne Ä 10068486 / 3
-
22.06.2009Muutmiskanne Ä 68486 / 2
-
05.11.2002Esmakanne Ä 68486
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 12.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 24.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 07.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |