COMDECOR OÜ
Registrisse kantud 10905133COMDECOR OÜ (registrikood 10905133) on 2002. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala reklaamiagentuuride tegevus (EMTAK 73111). 2025. aasta müügitulu oli 2 067 057 eurot ja puhaskasum 74 036 eurot, bilansimaht 445 535 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Lauri Sisask, Peeter Unt, Rait Itra. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.11.2002 (23 a 11 k) · Laki tn 26, Tallinn, 12915
Registriandmed KMKR EE100792687 · osakapital 2 874 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100792687
- Osakapital
- 2 874 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reklaamiagentuuride tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,6 % | 2024: 9,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 22,7 % | 2024: 50,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,0 % | 2024: 71,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,0 | 2024: 3,0 |
| Müügitulu kasv | +0,3 % | 2024: +5,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 067 057 | 2 060 775 | 1 947 851 | 1 891 876 | 1 292 387 | 1 112 751 | 1 720 534 |
| Puhaskasum | 74 036 | 198 223 | 142 605 | 165 797 | 31 253 | 4 109 | 104 405 |
| Käibevara | 360 535 | 458 482 | 392 993 | 494 857 | 457 763 | 428 776 | 453 826 |
| Põhivara | 85 000 | 85 731 | 147 206 | 160 235 | 172 569 | 169 591 | 174 962 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 445 535 | 544 213 | 540 199 | 655 092 | 630 332 | 598 367 | 628 788 |
| Kohustised kokku | 120 098 | 154 984 | 100 880 | 189 131 | 173 964 | 173 252 | 175 524 |
| Omakapital | 325 437 | 389 229 | 439 319 | 465 961 | 456 368 | 425 115 | 453 264 |
| Kasumimarginaal | 3,6 % | 9,6 % | 7,3 % | 8,8 % | 2,4 % | 0,4 % | 6,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 360 535 € · 80,9 %
- Põhivara 85 000 € · 19,1 %
- Lühiajalised kohustised 120 098 € · 27,0 %
- Omakapital 325 437 € · 73,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 27,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 19,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 64 323 € | 47 641 € | 546 613 € | 15 |
| II kv 2026 | 62 709 € | 53 481 € | 677 521 € | 14 |
| I kv 2026 | 54 756 € | 51 469 € | 548 530 € | 15 |
| IV kv 2025 | 74 305 € | 57 193 € | 651 859 € | 15 |
| III kv 2025 | 113 720 € | 60 950 € | 573 399 € | 15 |
| II kv 2025 | 76 650 € | 54 563 € | 866 019 € | 15 |
| I kv 2025 | 83 759 € | 52 880 € | 621 036 € | 15 |
| IV kv 2024 | 94 895 € | 58 502 € | 701 017 € | 15 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 21 441 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 15 880 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 74,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 182 204 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 036 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Rait Itra
- Tekstiilprint OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Flash AD Osanik
-
Peeter Unt
- Tekstiilprint OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Flash AD Juhatuse liige
-
Lauri Sisask
- Tekstiilprint OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Flash AD Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Tekstiilprint OÜ | 100 % | 50 000 € | 01.09.2023 | 594 839 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Tekstiilprint OÜ 100 %
Skeem
LEI 984500942B90F5F96360 · lapsed
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 4. Kõige pikema staažiga juhatused · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 73) 24,0 a
- 15. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 73) 5 tk
- 24. Suurimad juhatused · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 73) 3 tk
- 42. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 73) 71 107 €
- 45. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 73) 137 804 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 71 107 | 165 917 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kaitseliit · maksed 9 285 €
- RIIGIKANTSELEI · maksed 4 321 €
- Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA · maksed 3 077 €
- Tartu Ülikool · maksed 2 061 €
- SA Eesti Vabaõhumuuseum · maksed 2 013 €
- Jõelähtme Vallavalitsus · maksed 1 898 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubEesti suurim valik messi-, reklaam- ja esitlustarvikud. Kvaliteetne trükk ja kiire tarne. Tegutseme aastast 2002.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.03.2026Muutmiskanne Ä 10068527 / 11
-
02.07.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10068527 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10068527 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10068527 / 8
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10068527 / 7
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10068527 / 6
-
04.01.2016Muutmiskanne Ä 10068527 / 5
-
31.12.2015Muutmiskanne Ä 10068527 / M6
-
02.03.2012Toimiku dokumentide kontroll Ä 10068527 / M5
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 68527 / 4
-
16.05.2007Toimiku dokumentide kontroll Ä 68527 / M4
-
21.09.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 68527 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 07.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 03.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |