Osaühing Astrocom
Registrisse kantud 10910795Osaühing Astrocom (registrikood 10910795) on 2002. aastal asutatud osaühing, asukoht Haabneeme alevik, tegevusala parfüümide ja kosmeetika hulgimüük (EMTAK 46451). 2025. aasta müügitulu oli 28 309 eurot ja puhaskasum 1 859 eurot, bilansimaht 11 877 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ene Raidmets. Juhatuse liige on Ene Raidmets. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.12.2002 (23 a 10 k) · Hõbepaju tee 18, Haabneeme alevik, 74001
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 6,6 % | 2024: 4,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 16,1 % | 2024: 12,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,0 % | 2024: 92,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 32,8 | 2024: 13,1 |
| Müügitulu kasv | −6,9 % | 2024: +41,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +55,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 28 309 | 30 416 | 21 439 | 9 913 | 4 721 | 3 151 | 5 026 |
| Puhaskasum | 1 859 | 1 207 | 341 | 7 | -23 | 5 605 | -1 906 |
| Käibevara | 11 877 | 10 453 | 9 409 | 8 269 | 8 156 | 8 178 | 2 574 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 11 877 | 10 453 | 9 409 | 8 269 | 8 156 | 8 178 | 2 574 |
| Kohustised kokku | 362 | 797 | 960 | 161 | 55 | 55 | 55 |
| Omakapital | 11 515 | 9 656 | 8 449 | 8 108 | 8 101 | 8 123 | 2 519 |
| Kasumimarginaal | 6,6 % | 4,0 % | 1,6 % | 0,1 % | -0,5 % | 177,9 % | -37,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 11 877 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 362 € · 3,0 %
- Omakapital 11 515 € · 97,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 32,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46451 Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük põhitegevus 28 234 €
-
96999 Muu mujal liigitamata teenindus 75 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemHõbepaju tee 18, Haabneeme alevik, 74001
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 260 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Tallinna Priisle Lasteaed · maksed 260 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10069322 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10069322 / 6
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10069322 / 5
-
02.07.2009Muutmiskanne Ä 69322 / 4
-
31.10.2006Muutmiskanne Ä 69322 / 3
-
22.09.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 69322 / M1
-
21.01.2003Mitteavaldatav muutmiskanne Ä 69322 / 2
-
11.12.2002Esmakanne Ä 69322
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.10.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 22.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 19.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |