Osaühing Supergate
Registrisse kantud 10933885Osaühing Supergate (registrikood 10933885) on 2003. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala spetsialiseerimata hulgikaubandus (EMTAK 46901). 2025. aasta müügitulu oli 246 883 000 eurot ja puhaskasum 2 747 000 eurot, bilansimaht 40 841 000 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sandu Huban. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Sandu Huban, Margus Välja. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.03.2003 (23 a 7 k) · Roosikrantsi tn 11, Tallinn, 10119
Registriandmed KMKR EE100836242 · osakapital 25 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100836242
- Osakapital
- 25 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,1 % | 2024: 5,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 9,8 % | 2024: 20,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 68,8 % | 2024: 93,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,5 | 2024: 11,6 |
| Müügitulu kasv | +144,6 % | 2024: −20,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 246 883 000 | 100 929 000 | 127 169 000 | 176 711 000 | – | 0 | 602 |
| Puhaskasum | 2 747 000 | 5 173 000 | 4 270 000 | 19 837 000 | -811 100 | -250 858 | -310 175 |
| Käibevara | 31 358 000 | 21 182 000 | 23 741 000 | 30 519 000 | 1 117 502 | 13 548 | 71 845 |
| Põhivara | 9 483 000 | 5 998 000 | 1 087 000 | 1 181 000 | 1 277 307 | 5 282 256 | 5 624 777 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 40 841 000 | 27 180 000 | 24 828 000 | 31 700 000 | 2 394 809 | 5 295 804 | 5 696 622 |
| Kohustised kokku | 12 748 000 | 1 834 000 | 1 660 000 | 12 802 000 | 3 333 798 | 5 593 625 | 5 743 585 |
| Omakapital | 28 093 000 | 25 346 000 | 23 168 000 | 18 898 000 | -938 989 | -297 821 | -46 963 |
| Kasumimarginaal | 1,1 % | 5,1 % | 3,4 % | 11,2 % | – | – | -51 524,1 % |
Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 248 204 000 | 804 621 | 769 970 |
| Puhaskasum | 4 901 000 | -212 068 | -349 860 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 42 766 000 | 10 798 328 | 11 092 727 |
| Kohustised kokku | 12 519 000 | 6 639 564 | 6 721 895 |
| Omakapital | 30 247 000 | 4 158 764 | 4 370 832 |
| Töötajaid | 3 | 4 | 4 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 31 358 000 € · 76,8 %
- Põhivara 9 483 000 € · 23,2 %
- Lühiajalised kohustised 12 741 000 € · 31,2 %
- Pikaajalised kohustised 7 000 € · 0,0 %
- Omakapital 28 093 000 € · 68,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 31,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 23,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 17 666 € | 17 615 € | 8 909 153 € | 4 |
| II kv 2026 | 16 896 € | 16 821 € | 6 696 642 € | 4 |
| I kv 2026 | 22 472 € | 17 025 € | 23 735 206 € | 4 |
| IV kv 2025 | 24 803 € | 19 061 € | 54 713 852 € | 4 |
| III kv 2025 | 19 514 € | 19 463 € | 43 451 671 € | 4 |
| II kv 2025 | 19 367 € | 18 257 € | 77 186 469 € | 4 |
| I kv 2025 | 784 777 € | 18 681 € | 43 542 488 € | 4 |
| IV kv 2024 | 17 524 € | 17 039 € | 12 520 914 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 889 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 5 872 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 99,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 969 718 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 823 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Sandu Huban
- AB Bunkering OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ MG Finance Grupp Tegelik kasusaaja
- AB Shipping OÜ Tegelik kasusaaja
- Pirita Tee Development OÜ Tegelik kasusaaja
- Nord Aviation OÜ Tegelik kasusaaja
- SAGGIS Kinnisvara OÜ Tegelik kasusaaja
- SAGGIS OÜ Juhatuse liige
- OÜ Mainegaas Tegelik kasusaaja
-
Margus Välja
- OÜ MG Finance Grupp Juhatuse liige
- SAGGIS Kinnisvara OÜ Juhatuse liige
- SAGGIS OÜ Juhatuse liige
- OÜ Aasamaa Osanik
- Artpii OÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| OÜ MG Finance Grupp | 100 % | 2 500 € | 02.06.2025 | 21 479 000 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
OÜ MG Finance Grupp 100 %
Skeem
LEI 213800NH49UT16USBI82
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Alla 10 töötaja 246 883 000 €
- 30. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 46) 28 093 000 €
- 40. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 46) 2 747 000 €
- 41. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 46) 40 841 000 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10070954 / 16
-
07.04.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10070954 / 15
-
15.02.2022Muutmiskanne Ä 10070954 / 14
-
30.06.2021Muutmiskanne Ä 10070954 / 13
-
22.06.2021Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 10070954 / 12
-
05.08.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10070954 / 11
-
21.12.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10070954 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10070954 / 9
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10070954 / 8
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10070954 / 7
-
14.05.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10070954 / 6
-
02.02.2011Muutmiskanne Ä 10070954 / 5
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.07.2026 | Suurettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Suurettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Suurettevõtja |
| 2022 | 28.09.2023 | Suurettevõtja |
| 2021 | 15.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 16.06.2020 | Suurettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |