Osaühing Sumering
Registrisse kantud 10935140Osaühing Sumering (registrikood 10935140) on 2003. aastal asutatud osaühing, asukoht Rannamõisa küla, tegevusala spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus (EMTAK 47911). 2025. aasta müügitulu oli 939 340 eurot ja puhaskasum 13 664 eurot, bilansimaht 275 887 eurot. Juhatuse liikmed on Rene Möller, Merle Roolaid. Maksuvõlg on 4 810,74 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.03.2003 (23 a 7 k) · Lillemäe tee 1, Rannamõisa küla, 76906
Registriandmed KMKR EE100818697 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100818697
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,5 % | 2024: 2,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 14,4 % | 2024: 13,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 34,5 % | 2024: 38,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | +62,9 % | 2024: −2,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 939 340 | 576 801 | 591 834 | 737 311 | 783 273 | 663 915 | 562 315 |
| Puhaskasum | 13 664 | 12 473 | 14 799 | 22 530 | 19 651 | 24 181 | 23 552 |
| Käibevara | 229 235 | 186 551 | 152 523 | 182 195 | 227 766 | 116 481 | 74 449 |
| Põhivara | 46 652 | 53 859 | 94 695 | 99 340 | 32 071 | 16 914 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 275 887 | 240 410 | 247 218 | 281 535 | 259 837 | 133 395 | 74 449 |
| Kohustised kokku | 180 679 | 146 966 | 159 935 | 200 811 | 194 548 | 72 407 | 32 409 |
| Omakapital | 95 208 | 93 444 | 87 283 | 80 724 | 65 289 | 60 988 | 42 040 |
| Kasumimarginaal | 1,5 % | 2,2 % | 2,5 % | 3,1 % | 2,5 % | 3,6 % | 4,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 229 235 € · 83,1 %
- Põhivara 46 652 € · 16,9 %
- Lühiajalised kohustised 180 679 € · 65,5 %
- Omakapital 95 208 € · 34,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 65,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 16,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 11 740 € | 4 995 € | 188 538 € | 3 |
| II kv 2026 | 13 622 € | 5 590 € | 294 796 € | 5 |
| I kv 2026 | 12 972 € | 4 735 € | 196 578 € | 5 |
| IV kv 2025 | 14 340 € | 4 946 € | 283 806 € | 5 |
| III kv 2025 | 16 443 € | 6 794 € | 304 453 € | 5 |
| II kv 2025 | 19 802 € | 5 674 € | 255 211 € | 5 |
| I kv 2025 | 10 189 € | 6 263 € | 166 439 € | 4 |
| IV kv 2024 | 14 901 € | 5 137 € | 188 527 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 913 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 665 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 42,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 6,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 62 846 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 067 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 4 810,74 €
- 07.10.2026 6 661,16 €
- 29.09.2026 7 161,16 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 09.03.2026 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus tarbija kasuks | Täitmise kohta register infot ei avalda |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 6 534 | 17 252 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Maardu Linnavalitsus · maksed 2 417 €
- Riigi Infosüsteemide Amet · maksed 1 368 €
- SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla · maksed 1 116 €
- AS Eesti Raudtee · maksed 1 008 €
- Harku Vallavalitsus · maksed 502 €
- Tallinna Linnateater · maksed 124 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10071129 / 15
-
27.12.2021Muutmiskanne Ä 10071129 / 14
-
22.12.2021Muutmiskanne Ä 10071129 / 13
-
07.12.2021Muutmiskanne Ä 10071129 / M3
-
14.04.2020Muutmiskanne Ä 10071129 / 12
-
25.03.2020Muutmiskanne Ä 10071129 / M2
-
17.03.2020Muutmiskanne Ä 10071129 / 11
-
20.02.2020Muutmiskanne Ä 10071129 / 10
-
20.02.2020Muutmiskanne Ä 10071129 / M1
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10071129 / 9
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10071129 / 8
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10071129 / 7
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 06.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 07.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 24.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |