OÜ EPPMARIA
Registrisse kantud 10936211OÜ EPPMARIA (registrikood 10936211) on 2003. aastal asutatud osaühing, asukoht Ranniku küla, tegevusala muu kunstiloome (EMTAK 90131). 2025. aasta müügitulu oli 159 426 eurot ja puhaskasum 34 822 eurot, bilansimaht 349 255 eurot. Juhatuse liikmed on Epp Maria Kokamägi, Jaak Arro. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.03.2003 (23 a 6 k) · Sepamaa, Ranniku küla, 88106
Registriandmed KMKR EE100826236 · osakapital 2 686 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100826236
- Osakapital
- 2 686 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu kunstiloome
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 21,8 % | 2024: -1,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,7 % | 2024: -0,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,2 % | 2024: 93,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,3 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | +55,3 % | 2024: −12,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +10,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 159 426 | 102 680 | 117 125 | 158 973 | 140 025 | 96 670 | 106 362 |
| Puhaskasum | 34 822 | -1 450 | -8 536 | 19 226 | 48 515 | -23 382 | 23 017 |
| Käibevara | 55 069 | 27 835 | 22 166 | 48 595 | 45 155 | 17 168 | 38 259 |
| Põhivara | 294 186 | 283 770 | 291 391 | 276 818 | 271 507 | 264 043 | 269 313 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 349 255 | 311 605 | 313 557 | 325 413 | 316 662 | 281 211 | 307 572 |
| Kohustised kokku | 23 919 | 21 091 | 21 593 | 24 913 | 35 388 | 48 452 | 51 431 |
| Omakapital | 325 336 | 290 514 | 291 964 | 300 500 | 281 274 | 232 759 | 256 141 |
| Kasumimarginaal | 21,8 % | -1,4 % | -7,3 % | 12,1 % | 34,6 % | -24,2 % | 21,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 55 069 € · 15,8 %
- Põhivara 294 186 € · 84,2 %
- Lühiajalised kohustised 23 919 € · 6,8 %
- Omakapital 325 336 € · 93,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 84,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 119 € | 436 € | 46 062 € | 2 |
| II kv 2026 | 3 061 € | 436 € | 31 859 € | 2 |
| I kv 2026 | 5 540 € | 436 € | 34 212 € | 2 |
| IV kv 2025 | 5 138 € | 436 € | 41 679 € | 2 |
| III kv 2025 | 4 858 € | 436 € | 46 222 € | 2 |
| II kv 2025 | 2 701 € | 436 € | 23 929 € | 2 |
| I kv 2025 | 5 368 € | 432 € | 45 190 € | 2 |
| IV kv 2024 | 4 248 € | 424 € | 26 791 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 706 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 145 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 8,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 15 354 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 140 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Epp Maria Kokamägi
- osaühing Tuum Osanik
-
Jaak Arro
- osaühing Tuum Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Ink Film OÜ 4,84 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 720 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- SA Kultuurileht · maksed 720 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30032128 / 9
-
02.10.2019Muutmiskanne Ä 30032128 / 8
-
17.09.2019Muutmiskanne Ä 30032128 / M3
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30032128 / 7
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 30032128 / 6
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30032128 / 5
-
17.02.2014Muutmiskanne Ä 30032128 / 4
-
27.09.2011Muutmiskanne Ä 30032128 / 3
-
14.09.2011Muutmiskanne Ä 30032128 / M2
-
21.10.2009Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 32128 / M1
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 32128 / 2
-
19.09.2006Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 32128
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 20.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 20.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 07.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 25.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 13.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.02.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |