OÜ Holering
Registrisse kantud 10940709OÜ Holering (registrikood 10940709) on 2003. aastal asutatud osaühing, asukoht Treimani küla, tegevusala hambaravi (EMTAK 86231). 2025. aasta müügitulu oli 300 987 eurot ja puhaskasum 468 eurot, bilansimaht 66 710 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Madis Savi. Juhatuse liige on Madis Savi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.04.2003 (23 a 6 k) · Madise, Treimani küla, 86003
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Hambaravi
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,2 % | 2024: -1,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,4 % | 2024: -9,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 48,7 % | 2024: 66,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 3,0 |
| Müügitulu kasv | +10,3 % | 2024: +4,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 300 987 | 272 908 | 261 334 | 249 331 | 222 271 | 158 271 | 162 415 |
| Puhaskasum | 468 | -3 162 | -926 | 7 588 | 13 813 | 3 800 | 8 048 |
| Käibevara | 66 710 | 47 966 | 51 373 | 57 531 | 29 199 | 19 209 | 17 283 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 594 | 662 | 868 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 66 710 | 47 966 | 51 373 | 57 531 | 29 793 | 19 871 | 18 151 |
| Kohustised kokku | 34 231 | 15 955 | 16 200 | 21 432 | 1 282 | 5 173 | 7 253 |
| Omakapital | 32 479 | 32 011 | 35 173 | 36 099 | 28 511 | 14 698 | 10 898 |
| Kasumimarginaal | 0,2 % | -1,2 % | -0,4 % | 3,0 % | 6,2 % | 2,4 % | 5,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 66 710 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 34 231 € · 51,3 %
- Omakapital 32 479 € · 48,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 51,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 11 667 € | 11 596 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 14 651 € | 14 903 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 13 731 € | 14 132 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 12 220 € | 12 602 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 10 494 € | 10 812 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 9 812 € | 10 106 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 13 597 € | 14 044 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 12 845 € | 13 284 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 889 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 865 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 99,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 7 433 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 13. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Häädemeeste vald 6,5 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30049727 / 4
-
16.02.2018Muutmiskanne Ä 30049727 / 3
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 30049727 / 2
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 30049727
-
03.09.2012Muutmiskanne Ä 10071813 / 5
-
01.02.2012Muutmiskanne Ä 10071813 / 4
-
30.12.2011Muutmiskanne Ä 10071813 / M1
-
05.01.2009Muutmiskanne Ä 71813 / 3
-
07.05.2003Muutmiskanne Ä 71813 / 2
-
10.04.2003Esmakanne Ä 71813
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 09.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 20.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 09.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 20.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |