Osaühing Riksman
Registrisse kantud 10941672Osaühing Riksman (registrikood 10941672) on 2003. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muude mujal liigitamata kodutarvete jaemüük (EMTAK 47559). 2025. aasta müügitulu oli 861 624 eurot ja puhaskasum 360 771 eurot, bilansimaht 2 654 155 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Denis Laksberg. Juhatuse liikmed on Denis Laksberg, Julija Laksberg. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.04.2003 (23 a 6 k) · Parda tn 8, Tallinn, 10151
Registriandmed KMKR EE100826744 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100826744
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude mujal liigitamata kodutarvete jaemüük
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 41,9 % | 2024: 22,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 13,6 % | 2024: 18,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 2024: 99,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 608,2 | 2024: 45,2 |
| Müügitulu kasv | −54,3 % | 2024: +89,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −8,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 861 624 | 1 885 365 | 997 581 | 1 366 039 | 1 077 761 | 1 350 547 | 1 017 893 |
| Puhaskasum | 360 771 | 418 412 | 238 053 | 192 285 | 252 589 | 310 770 | 118 009 |
| Käibevara | 1 330 084 | 1 110 827 | 994 428 | 1 042 710 | 954 898 | 875 292 | 697 431 |
| Põhivara | 1 324 071 | 1 235 172 | 957 512 | 748 556 | 657 263 | 530 839 | 413 010 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 654 155 | 2 345 999 | 1 951 940 | 1 791 266 | 1 612 161 | 1 406 131 | 1 110 441 |
| Kohustised kokku | 2 187 | 24 566 | 13 919 | 19 298 | 7 478 | 24 037 | 19 117 |
| Omakapital | 2 651 968 | 2 321 433 | 1 938 021 | 1 771 968 | 1 604 683 | 1 382 094 | 1 091 324 |
| Kasumimarginaal | 41,9 % | 22,2 % | 23,9 % | 14,1 % | 23,4 % | 23,0 % | 11,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 330 084 € · 50,1 %
- Põhivara 1 324 071 € · 49,9 %
- Lühiajalised kohustised 2 187 € · 0,1 %
- Omakapital 2 651 968 € · 99,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 608,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 49,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 57 850 € | 4 451 € | 943 571 € | 2 |
| II kv 2026 | 14 992 € | 4 451 € | 69 704 € | 2 |
| I kv 2026 | 6 714 € | 5 595 € | 41 018 € | 2 |
| IV kv 2025 | 11 655 € | 6 167 € | 329 263 € | 2 |
| III kv 2025 | 7 466 € | 6 167 € | 891 247 € | 3 |
| II kv 2025 | 17 265 € | 6 167 € | 126 349 € | 2 |
| I kv 2025 | 13 844 € | 6 575 € | 65 842 € | 2 |
| IV kv 2024 | 22 023 € | 5 642 € | 1 285 419 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 19 283 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 484 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 7,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 6,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 314 524 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 427 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Denis Laksberg
- Lucca Keskuse Ühistu Tegelik kasusaaja
- Aiandusühistu KJ Nurmenukk Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Toiduga kokkupuutumiseks ettenähtud materjalide ja esemete hulgimüük · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 14. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 47) 41,9 %
- 43. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 47) 54,3 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 289 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Vinni Vallavalitsus · maksed 289 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 11 469 € ilma raamlepinguteta-
Eesti Maaülikool · 04.07.2024
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubseadmed õunamahla ja õunasiidri valmistamiseks - mahlapressid, õunapurustajad, bag in box mahla säilituskotid, pastörisaatorid, roostevaba mahutid
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10071945 / 11
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10071945 / 10
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10071945 / 9
-
27.01.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10071945 / 8
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10071945 / 7
-
29.05.2015Muutmiskanne Ä 10071945 / 6
-
20.06.2011Muutmiskanne Ä 10071945 / 5
-
15.06.2009Muutmiskanne Ä 71945 / 4
-
01.07.2008Muutmiskanne Ä 71945 / 3
-
24.10.2007Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 71945 / M2
-
01.10.2007Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 71945 / M1
-
13.05.2003Muutmiskanne Ä 71945 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 13.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |