FIRST PROJECT OSAÜHING
Registrisse kantud 10944268FIRST PROJECT OSAÜHING (registrikood 10944268) on 2003. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 400 eurot ja puhaskasum 17 824 eurot, bilansimaht 168 837 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Indrek Golberg. Juhatuse liige on Indrek Golberg. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.07.2003 (23 a 3 k) · Lossi tn 21, Tartu linn, 51003
Registriandmed KMKR EE100866801 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100866801
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4 456,0 % | 2024: 17,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 14,9 % | 2024: 0,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 70,7 % | 2024: 68,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1 787,4 | 2024: 1 685,8 |
| Müügitulu kasv | −89,5 % | 2024: −77,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −49,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 400 | 3 810 | 16 840 | 15 599 | 15 563 | 12 487 | 4 166 |
| Puhaskasum | 17 824 | 667 | 12 577 | 8 836 | 8 737 | 22 510 | 1 490 |
| Käibevara | 116 181 | 97 774 | 126 684 | 85 897 | 67 602 | 41 488 | 6 101 |
| Põhivara | 52 656 | 49 956 | 47 646 | 45 766 | 49 319 | 51 309 | 52 839 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 168 837 | 147 730 | 174 330 | 131 663 | 116 921 | 92 797 | 58 940 |
| Kohustised kokku | 49 511 | 46 229 | 73 495 | 43 405 | 37 499 | 22 112 | 10 765 |
| Omakapital | 119 326 | 101 501 | 100 835 | 88 258 | 79 422 | 70 685 | 48 175 |
| Kasumimarginaal | 4 456,0 % | 17,5 % | 74,7 % | 56,6 % | 56,1 % | 180,3 % | 35,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 116 181 € · 68,8 %
- Põhivara 52 656 € · 31,2 %
- Lühiajalised kohustised 65 € · 0,0 %
- Pikaajalised kohustised 49 446 € · 29,3 %
- Omakapital 119 326 € · 70,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1 787,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 29,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 31,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 716 € | 0 € | 3 060 € | 0 |
| II kv 2026 | 834 € | 0 € | 3 550 € | 0 |
| I kv 2026 | 447 € | 0 € | 2 090 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 € | 0 € | 75 € | 0 |
| III kv 2025 | 2 € | 0 € | 75 € | 0 |
| II kv 2025 | 7 € | 0 € | 160 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 € | 0 € | 80 € | 0 |
| IV kv 2024 | 3 € | 0 € | 70 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 239 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 020 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Indrek Golberg
- Renlog Eesti OÜ Juhatuse liige
- Green NRG OÜ Juhatuse liige
- Renlog Wood Trade OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Lossi Konsultatsioonid Tegelik kasusaaja
- Montomo OÜ Juhatuse liige
- osaühing Athena Investments Tegelik kasusaaja
- OÜ I.G. Capital Investments Juhatuse liige
- Stumpos OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.09.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20025031 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20025031 / 8
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 20025031 / 7
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20025031 / 6
-
10.05.2017Muutmiskanne Ä 20025031 / 5
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 25031 / 4
-
05.06.2008Muutmiskanne Ä 25031 / 3
-
10.03.2006Muutmiskanne Ä 25031 / 2
-
01.07.2003Esmakanne Ä 25031
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.09.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 08.09.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 07.08.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 29.09.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 28.09.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.03.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 30.03.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |