MATRIX STUDIO OÜ
Registrisse kantud 10947284MATRIX STUDIO OÜ (registrikood 10947284) on 2003. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala helisalvestusteenus, k.a muusika salvestamine (EMTAK 59201). 2025. aasta müügitulu oli 9 091 eurot ja puhaskasum 62 eurot, bilansimaht 6 495 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Koit Saarmäe. Juhatuse liige on Koit Saarmäe. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.04.2003 (23 a 5 k) · Sadama tn 1, Tallinn, 10111
Registriandmed KMKR EE100825512 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100825512
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Helisalvestusteenus, k.a muusika salvestamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,7 % | 2024: 0,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,0 % | 2024: 3,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 47,5 % | 2024: 33,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 1,5 |
| Müügitulu kasv | −37,7 % | 2024: +32,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −6,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 091 | 14 593 | 11 029 | 11 176 | 10 071 | 12 784 | 28 197 |
| Puhaskasum | 62 | 94 | 62 | -1 091 | -33 | 610 | 175 |
| Käibevara | 6 495 | 8 957 | 7 665 | 7 438 | 8 359 | 6 636 | 8 182 |
| Põhivara | 0 | 0 | 300 | 600 | 900 | 1 200 | 1 500 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 495 | 8 957 | 7 965 | 8 038 | 9 259 | 7 836 | 9 682 |
| Kohustised kokku | 3 412 | 5 936 | 5 038 | 5 173 | 5 303 | 3 847 | 6 303 |
| Omakapital | 3 083 | 3 021 | 2 927 | 2 865 | 3 956 | 3 989 | 3 379 |
| Kasumimarginaal | 0,7 % | 0,6 % | 0,6 % | -9,8 % | -0,3 % | 4,8 % | 0,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 495 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 3 412 € · 52,5 %
- Omakapital 3 083 € · 47,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 52,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
59201 Helisalvestusteenus, k.a muusika salvestamine põhitegevus 8 431 €
-
18201 Salvestiste paljundus 660 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 792 € | 69 € | 4 591 € | 1 |
| II kv 2026 | 328 € | 91 € | 2 439 € | 1 |
| I kv 2026 | 246 € | 0 € | 2 625 € | 1 |
| IV kv 2025 | 237 € | 49 € | 2 482 € | 1 |
| III kv 2025 | 222 € | 127 € | 2 550 € | 1 |
| II kv 2025 | 642 € | 346 € | 3 321 € | 1 |
| I kv 2025 | 551 € | 99 € | 2 765 € | 1 |
| IV kv 2024 | 227 € | 193 € | 1 675 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 264 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 23 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 8,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 530 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 44 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10072012 / 9
-
09.05.2018Muutmiskanne Ä 10072012 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10072012 / 7
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10072012 / 6
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10072012 / 5
-
28.10.2011Muutmiskanne Ä 10072012 / 4
-
22.10.2009Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 72012 / M2
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 72012 / 3
-
28.05.2007Muutmiskanne Ä 72012 / 2
-
22.04.2003Esmakanne Ä 72012
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.02.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 18.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 14.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 23.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 23.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |