Titanium Systems OÜ
Registrisse kantud 10955148Titanium Systems OÜ (registrikood 10955148) on 2003. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 6 850 970 eurot ja puhaskasum 2 760 615 eurot, bilansimaht 19 785 319 eurot. Ettevõtte ainuomanik on TS Holding OÜ. Juhatuse liige on Indrek Uibo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.06.2003 (23 a 3 k) · Lai tn 11, Tartu linn, 51005
Registriandmed KMKR EE101053008 · osakapital 10 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101053008
- Osakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 40,3 % | 2024: 25,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 14,7 % | 2024: 16,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,0 % | 2024: 99,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,5 | 2024: 47,5 |
| Müügitulu kasv | −35,8 % | 2024: +139,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +44,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 850 970 | 10 675 871 | 4 458 386 | 3 551 113 | 2 797 361 | 1 071 716 | 3 051 077 |
| Puhaskasum | 2 760 615 | 2 703 769 | 1 969 043 | 1 284 532 | 1 233 721 | -1 855 812 | 1 672 573 |
| Käibevara | 3 515 206 | 5 813 505 | 1 699 986 | 1 967 521 | 1 771 878 | 1 497 520 | 2 090 929 |
| Põhivara | 16 270 113 | 10 330 399 | 12 371 199 | 9 511 084 | 8 358 064 | 7 455 553 | 8 671 926 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 19 785 319 | 16 143 904 | 14 071 185 | 11 478 605 | 10 129 942 | 8 953 073 | 10 762 855 |
| Kohustised kokku | 995 743 | 122 387 | 753 437 | 129 900 | 65 769 | 122 621 | 76 591 |
| Omakapital | 18 789 576 | 16 021 517 | 13 317 748 | 11 348 705 | 10 064 173 | 8 830 452 | 10 686 264 |
| Kasumimarginaal | 40,3 % | 25,3 % | 44,2 % | 36,2 % | 44,1 % | -173,2 % | 54,8 % |
Kontsern 2023–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 531 714 | 12 172 061 | 7 317 109 |
| Puhaskasum | 3 074 531 | 1 484 073 | 2 192 662 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 19 075 635 | 15 365 302 | 14 215 248 |
| Kohustised kokku | 1 044 300 | 429 824 | 756 055 |
| Omakapital | 18 031 335 | 14 935 478 | 13 459 193 |
| Töötajaid | 45 | 43 | 45 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 515 206 € · 17,8 %
- Põhivara 16 270 113 € · 82,2 %
- Lühiajalised kohustised 995 743 € · 5,0 %
- Omakapital 18 789 576 € · 95,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 82,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
62101 Programmeerimine põhitegevus 6 843 970 €
-
77111 Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent 7 000 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 239 585 € | 256 505 € | 2 592 791 € | 43 |
| II kv 2026 | 240 315 € | 228 176 € | 2 219 707 € | 47 |
| I kv 2026 | 228 100 € | 239 022 € | 2 221 630 € | 45 |
| IV kv 2025 | 214 073 € | 228 934 € | 1 483 635 € | 45 |
| III kv 2025 | 216 132 € | 231 854 € | 1 642 626 € | 45 |
| II kv 2025 | 197 204 € | 210 765 € | 1 934 349 € | 46 |
| I kv 2025 | 0 € | 53 596 € | 1 515 133 € | 43 |
| IV kv 2024 | 29 226 € | 29 393 € | 6 464 568 € | 41 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 79 862 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 85 502 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 107,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 9,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 864 264 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 824 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Indrek Uibo
- LIIGU OÜ Tegelik kasusaaja Pankrotis Maksuvõlg
- Bremenhof OÜ Juhatuse liige
- TS Estate OÜ Juhatuse liige
- Viharavi MTÜ Tegelik kasusaaja
- Maastikupark OÜ Juhatuse liige
- TS Holding OÜ Osanik
- CRG Alloys OÜ Juhatuse liige
- Siirdemetall OÜ Juhatuse liige
-
TS Holding OÜ
- TS Estate OÜ Osanik
- CRG Alloys OÜ Osanik
- Maastikupark OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
TS Holding OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · 10–49 töötajat 33 tk
- 5. Kõige väiksema laenukoormusega suurettevõtted 2025 · Tartu linn 5,0 %
- 13. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 18 789 576 €
- 19. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 65 729 €
- 21. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 2 760 615 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubFrom desk rentals to fully digital experiences, Car Rental Gateway's technology combines operations and fleet management with powerful distribution capabilities.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
26.06.2026Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 20025270 / 13
-
22.06.2026Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 20025270 / M4
-
15.12.2025Muutmiskanne Ä 20025270 / 12
-
30.05.2024Muutmiskanne Ä 20025270 / 11
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20025270 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20025270 / 9
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20025270 / 8
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20025270 / 7
-
05.06.2015Kommertspandi kustutamiskanne K 20025270 / 6
-
02.11.2010Muutmiskanne Ä 20025270 / 5
-
02.11.2010Kommertspandi muutmiskanne ÄS §33 lg 7.1 alusel K 20039577 / 2
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 25270 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |