OÜ RealWAY
Registrisse kantud 10955906OÜ RealWAY (registrikood 10955906) on 2003. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 6 597 235 eurot ja puhaskasum 2 480 822 eurot, bilansimaht 62 266 638 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: AS GO GROUP. Ettevõttel on osalus 4 ettevõttes. Juhatuse liige on Meelis Aab. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.06.2003 (23 a 3 k) · Toompuiestee 37, Tallinn, 10149
Registriandmed KMKR EE100844742 · osakapital 2 610 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100844742
- Osakapital
- 2 610 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 37,6 % | 2024: 66,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,4 % | 2024: 11,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 61,9 % | 2024: 63,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 0,2 |
| Müügitulu kasv | +5,5 % | 2024: −2,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +11,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 597 235 | 6 255 938 | 6 420 215 | 5 445 945 | 4 438 493 | 3 810 483 | 4 269 563 |
| Puhaskasum | 2 480 822 | 4 135 716 | 3 108 038 | 2 350 193 | 1 890 735 | 1 607 476 | 1 698 506 |
| Käibevara | 1 899 863 | 425 895 | 399 145 | 3 848 703 | 4 445 317 | 4 523 736 | 3 408 962 |
| Põhivara | 60 366 775 | 55 969 214 | 49 988 291 | 43 034 316 | 38 783 260 | 37 110 277 | 36 889 592 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 62 266 638 | 56 395 109 | 50 387 436 | 46 883 019 | 43 228 577 | 41 634 013 | 40 298 554 |
| Kohustised kokku | 23 724 118 | 20 333 400 | 18 461 443 | 18 065 064 | 16 760 815 | 17 056 986 | 17 329 003 |
| Omakapital | 38 542 520 | 36 061 709 | 31 925 993 | 28 817 955 | 26 467 762 | 24 577 027 | 22 969 551 |
| Kasumimarginaal | 37,6 % | 66,1 % | 48,4 % | 43,2 % | 42,6 % | 42,2 % | 39,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 899 863 € · 3,1 %
- Põhivara 60 366 775 € · 96,9 %
- Lühiajalised kohustised 1 942 962 € · 3,1 %
- Pikaajalised kohustised 21 781 156 € · 35,0 %
- Omakapital 38 542 520 € · 61,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 38,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 96,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 257 925 € | 3 239 € | 1 672 138 € | 0 |
| II kv 2026 | 67 518 € | 3 493 € | 1 656 232 € | 0 |
| I kv 2026 | 155 965 € | 3 444 € | 1 889 187 € | 0 |
| IV kv 2025 | 57 606 € | 3 530 € | 1 618 191 € | 0 |
| III kv 2025 | 14 136 € | 3 314 € | 1 629 959 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 3 146 € | 1 626 712 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 2 256 € | 1 543 986 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 2 693 € | 1 444 005 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 85 975 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 080 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 1,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 557 379 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tiit Pruuli
- AS GoBus Tegelik kasusaaja
- Osaühing GoTrack Tegelik kasusaaja
- AS GoTravel Tegelik kasusaaja
- AS Go Oil Tegelik kasusaaja
- Edelaraudtee aktsiaselts Tegelik kasusaaja
- AS GoRail Tegelik kasusaaja
- OÜ GoCraft Tegelik kasusaaja
- AS GoProperty Tegelik kasusaaja
-
Marcel Vichmann
- AS GoBus Tegelik kasusaaja
- Osaühing GoTrack Tegelik kasusaaja
- AS GoTravel Tegelik kasusaaja
- AS Go Oil Tegelik kasusaaja
- Edelaraudtee aktsiaselts Tegelik kasusaaja
- AS GoRail Tegelik kasusaaja
- OÜ GoCraft Tegelik kasusaaja
- AS GoProperty Tegelik kasusaaja
-
Omanikukonto: AS GO GROUP
- Osaühing GoTrack Osanik
- OÜ GoCraft Osanik
- OÜ GoHotels Osanik
- OÜ GoForward Osanik
- OÜ GoTaksopark Osanik
- OÜ GoSPV-Jaht Osanik
- Rakete Technologies OÜ Osanik
-
Meelis Aab
- AS GoProperty Juhatuse liige
- OÜ Floriston Grupp Juhatuse liige
- Rävala Galleries OÜ Juhatuse liige
- OÜ Aa2b Osanik
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (4)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| OÜ Floriston Grupp | 100 % | 40 000 EEK | 25.10.2023 | 956 233 €2025 |
| OÜ RealWAY Kinnisvara | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | 98 €2025 |
| OÜ Tarbus Kinnisvara | 80 % | 2 044 € | 16.08.2023 | – |
| Rävala Galleries OÜ | 75,02 % | 1 913 € | 01.10.2026 | 31 956 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
AS Go Group 100 %
Osalused ja nende osalused (5)
-
OÜ Floriston Grupp 100 %
-
OÜ RealWAY Kinnisvara 100 %
-
OÜ Tarbus Kinnisvara 80 %
-
Rävala Galleries OÜ 75,02 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 31. Kõige väiksema laenukoormusega suurettevõtted 2025 · Kinnisvara 38,1 %
- 39. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Alla 10 töötaja 62 266 638 €
- 42. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Kinnisvara 38 542 520 €
- 62. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Kinnisvara 6 597 235 €
- 72. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Kinnisvara 2 480 822 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 187 341 | 340 520 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · maksed 102 289 €
- AS Eesti Liinirongid · maksed 73 124 €
- OÜ Rail Baltic Estonia · maksed 11 927 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubGo Group on Eesti kapitalil põhinev kontsern, mis arendab Eestis ühistransporti, raudteed, kaitsevõimet, kinnisvara ja turismi.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.10.2026Uus osalus: Rävala Galleries OÜ (75.02%)
-
27.01.2026Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10073067 / 24
-
26.01.2026Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10073067 / M6
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 10073067 / 23
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10073067 / 22
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10073067 / 21
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10073067 / 20
-
03.08.2017Muutmiskanne Ä 10073067 / 19
-
12.09.2016Muutmiskanne Ä 10073067 / 18
-
29.01.2015Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10073067 / 17
-
26.01.2015Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10073067 / M4
-
22.12.2014Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10073067 / 15
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |