Samba OÜ
Registrisse kantud 10956099Samba OÜ (registrikood 10956099) on 2003. aastal asutatud osaühing, asukoht Nõuni küla, tegevusala muu mujal liigitamata õpe (EMTAK 85599). 2025. aasta müügitulu oli 39 683 eurot ja puhaskasum 172 eurot, bilansimaht 1 274 eurot. Juhatuse liige on Elmo Saul. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.06.2003 (23 a 3 k) · Ilusa, Nõuni küla, 67515
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata õpe
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,4 % | 2024: 5,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -101,8 % | 2024: -54,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,5 | 2024: 0,6 |
| Müügitulu kasv | −0,5 % | 2024: −0,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −0,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 683 | 39 875 | 39 941 | 16 112 | 37 307 | 40 430 | 28 321 |
| Puhaskasum | 172 | 2 259 | 1 517 | -8 217 | 94 | 1 185 | -1 454 |
| Käibevara | 1 274 | 2 701 | 747 | 2 911 | 9 741 | 16 509 | 3 705 |
| Põhivara | 0 | 0 | 88 | 351 | 614 | 877 | 1 140 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 274 | 2 701 | 835 | 3 262 | 10 355 | 17 386 | 4 845 |
| Kohustised kokku | 2 571 | 4 170 | 4 563 | 8 507 | 7 383 | 14 508 | 3 152 |
| Omakapital | -1 297 | -1 469 | -3 728 | -5 245 | 2 972 | 2 878 | 1 693 |
| Kasumimarginaal | 0,4 % | 5,7 % | 3,8 % | -51,0 % | 0,3 % | 2,9 % | -5,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 274 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 571 € · 201,8 %
- Omakapital -1 297 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 201,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2024 | 65 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 0 € | 0 € | -2 624 € | 0 |
| IV kv 2022 | 0 € | 0 € | 6 670 € | 0 |
| III kv 2022 | 486 € | 0 € | 6 847 € | 0 |
| II kv 2022 | 0 € | 0 € | 1 228 € | 0 |
| I kv 2022 | 932 € | 0 € | 7 983 € | 0 |
I kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 22 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Elmo Saul
- Tõutsi Lennuklubi Tegelik kasusaaja
- Puri 24 OÜ Tegelik kasusaaja
- Nõuni Purjeklubi Tegelik kasusaaja
- Otepää Külade Ühendus Juhatuse liige
- Saul Sailing OÜ Juhatuse liige
- MTÜ Otepää Kogukonnaturg Juhatuse liige
- Kalaparv OÜ Tegelik kasusaaja
- Nõuni Külaselts Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemIlusa, Nõuni küla, 67515
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 920 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- SA Rannarahva Muuseum · maksed 495 €
- Tartu Linnavalitsus · maksed 425 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
30.06.2026Muutmiskanne Ä 20043537 / 11
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20043537 / 10
-
14.02.2018Muutmiskanne Ä 20043537 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20043537 / 8
-
20.02.2012Muutmiskanne Ä 20043537 / 7
-
20.02.2012Muutmiskanne Ä 20043537 / 6
-
18.01.2012Muutmiskanne Ä 20043537 / M2
-
22.10.2010Muutmiskanne Ä 20043537 / 2
-
12.10.2010Muutmiskanne Ä 20043537 / M1
-
19.02.2009Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 73149 / 5
-
18.02.2009Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 43537
-
16.02.2009Märkus Ä 73149 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 02.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 18.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 15.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 09.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 16.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |