Abertson OÜ
Registrisse kantud 10961433Abertson OÜ (registrikood 10961433) on 2003. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus (EMTAK 43221). 2025. aasta müügitulu oli 5 917 887 eurot ja puhaskasum 1 537 816 eurot, bilansimaht 6 507 026 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Fred Juurma. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Fred Juurma, Kristi Nero. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.08.2003 (23 a 2 k) · Siduri tn 3-25, Tallinn, 11313
Registriandmed KMKR EE100843345 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100843345
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 26,0 % | 2024: 9,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 33,9 % | 2024: 15,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,7 % | 2024: 75,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,2 | 2024: 2,8 |
| Müügitulu kasv | −19,8 % | 2024: +47,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 917 887 | 7 382 500 | 5 001 942 | 4 318 488 | 3 159 661 | 3 154 940 | 3 181 602 |
| Puhaskasum | 1 537 816 | 660 910 | 861 374 | 231 038 | 206 863 | 618 415 | 298 927 |
| Käibevara | 4 266 504 | 3 843 646 | 2 819 573 | 2 109 205 | 1 433 183 | 1 845 444 | 1 300 187 |
| Põhivara | 2 240 522 | 1 912 291 | 2 094 707 | 1 725 973 | 2 373 622 | 2 078 599 | 2 067 109 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 507 026 | 5 755 937 | 4 914 280 | 3 835 178 | 3 806 805 | 3 924 043 | 3 367 296 |
| Kohustised kokku | 1 971 984 | 1 408 711 | 1 000 812 | 573 407 | 508 339 | 629 443 | 434 111 |
| Omakapital | 4 535 042 | 4 347 226 | 3 913 468 | 3 261 771 | 3 298 466 | 3 294 600 | 2 933 185 |
| Kasumimarginaal | 26,0 % | 9,0 % | 17,2 % | 5,3 % | 6,5 % | 19,6 % | 9,4 % |
Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 839 163 | 8 231 409 | 5 872 439 | 5 160 191 | 3 862 922 | 3 581 905 | 3 610 086 |
| Puhaskasum | 1 537 816 | 660 910 | 861 374 | 243 989 | 218 829 | 622 578 | 310 447 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 8 308 043 | 8 098 754 | 5 338 204 | 4 613 020 | 4 475 673 | 4 639 056 | 3 557 547 |
| Kohustised kokku | 3 773 001 | 3 751 528 | 1 424 736 | 1 200 415 | 1 039 324 | 1 218 539 | 502 609 |
| Omakapital | 4 535 042 | 4 347 226 | 3 913 468 | 3 412 605 | 3 436 349 | 3 420 517 | 3 054 938 |
| Töötajaid | 19 | 23 | 25 | 23 | 21 | 20 | 19 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 266 504 € · 65,6 %
- Põhivara 2 240 522 € · 34,4 %
- Lühiajalised kohustised 1 910 343 € · 29,4 %
- Pikaajalised kohustised 61 641 € · 0,9 %
- Omakapital 4 535 042 € · 69,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 30,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 34,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 364 821 € | 60 088 € | 2 157 747 € | 15 |
| II kv 2026 | 280 556 € | 55 989 € | 1 775 943 € | 14 |
| I kv 2026 | 63 897 € | 51 893 € | 385 030 € | 14 |
| IV kv 2025 | 168 061 € | 59 697 € | 525 793 € | 14 |
| III kv 2025 | 156 405 € | 65 940 € | 1 290 447 € | 14 |
| II kv 2025 | 559 514 € | 62 795 € | 2 985 306 € | 15 |
| I kv 2025 | 460 882 € | 66 203 € | 3 125 825 € | 16 |
| IV kv 2024 | 397 994 € | 91 585 € | 2 830 987 € | 18 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 121 607 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 20 029 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 16,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 719 249 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 568 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Fred Juurma
- osaühing Põrguvälja Soojus Juhatuse liige
- MTÜ Hokitar Tegelik kasusaaja
- Deltamed OÜ Osanik Likvideerimisel
-
Kristi Nero
- osaühing Põrguvälja Soojus Juhatuse liige
- MTÜ Hokitar Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| osaühing Põrguvälja Soojus | 100 % | 403 195 € | 01.09.2023 | 921 276 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
Skeem
LEI 984500BA7HB7CZC4D887
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Ehitus (EMTAK 43) 1 537 816 €
- 3. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Ehitus (EMTAK 43) 102 521 €
- 8. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Ehitus (EMTAK 43) 4 535 042 €
- 9. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Ehitus (EMTAK 43) 6 507 026 €
- 11. Kõige väiksema laenukoormusega suurettevõtted 2025 · Ehitus (EMTAK 43) 30,3 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10073818 / 15
-
28.07.2023Kommertspandi avamiskanne K 10073818 / 14
-
06.04.2021Muutmiskanne Ä 10073818 / 13
-
30.10.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10073818 / 12
-
28.11.2018Muutmiskanne Ä 10073818 / 11
-
22.08.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10073818 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10073818 / 9
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10073818 / 8
-
12.09.2016Muutmiskanne Ä 10073818 / 7
-
17.12.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10073818 / 6
-
25.01.2012Muutmiskanne Ä 10073818 / 5
-
30.10.2009Kommertspandi avamiskanne K 135802
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 05.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 13.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 11.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 22.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 14.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |