OÜ Danceact
Registrisse kantud 10962778OÜ Danceact (registrikood 10962778) on 2003. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 130 937 eurot ja puhaskasum -1 930 eurot, bilansimaht 23 537 eurot. Juhatuse liikmed on Georg Kodusaar, Jakob Kose. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.08.2003 (23 a 1 k) · Narva mnt 9e, Tallinn, 10117
Registriandmed KMKR EE100917488 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100917488
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1,5 % | 2024: -12,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -135,4 % | 2024: -493,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 6,1 % | 2024: 14,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | −2,1 % | 2024: +13,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 130 937 | 133 780 | 117 918 | 116 073 | 100 244 | 109 539 | 126 079 |
| Puhaskasum | -1 930 | -16 562 | -13 255 | 4 230 | 2 793 | 157 | 6 337 |
| Käibevara | 21 988 | 20 711 | 35 504 | 45 251 | 39 546 | 38 396 | 29 965 |
| Põhivara | 1 549 | 1 785 | 2 021 | 918 | 1 045 | 1 278 | 1 760 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 23 537 | 22 496 | 37 525 | 46 169 | 40 591 | 39 674 | 31 725 |
| Kohustised kokku | 22 112 | 19 141 | 17 608 | 12 997 | 11 649 | 13 525 | 5 733 |
| Omakapital | 1 425 | 3 355 | 19 917 | 33 172 | 28 942 | 26 149 | 25 992 |
| Kasumimarginaal | -1,5 % | -12,4 % | -11,2 % | 3,6 % | 2,8 % | 0,1 % | 5,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 21 988 € · 93,4 %
- Põhivara 1 549 € · 6,6 %
- Lühiajalised kohustised 22 112 € · 93,9 %
- Omakapital 1 425 € · 6,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 93,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 6,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 345 € | 1 424 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 345 € | 1 424 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 609 € | 1 693 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 136 € | 2 230 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 136 € | 2 230 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 136 € | 2 230 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 093 € | 2 186 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 008 € | 2 099 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 448 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 475 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 105,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 913 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jakob Kose
- Mittetulundusühing DanceAct Tantsustuudio Juhatuse liige
- Osaühing Tõnis ja Pojad Juhatuse liige
- osaühing Korul Osanik
- Eesti Kalastusgiidide Ühing Juhatuse liige
- Hook OÜ Tegelik kasusaaja
-
Georg Kodusaar
- Mittetulundusühing DanceAct Tantsustuudio Tegelik kasusaaja
- OÜ Henka CT Osanik
- DA Konsultatsioonid & Marketing Osaühing Osanik
- Heinzi Veinikelder OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10073954 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10073954 / 6
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10073954 / 5
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10073954 / 4
-
22.12.2011Muutmiskanne Ä 10073954 / 3
-
29.03.2010Muutmiskanne Ä 10073954 / 2
-
15.08.2003Esmakanne Ä 73954
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 17.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 21.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |