AASKLA osaühing
Registrisse kantud 10965402AASKLA osaühing (registrikood 10965402) on 2003. aastal asutatud osaühing, asukoht Peetri alevik, tegevusala ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük (EMTAK 46461). 2025. aasta müügitulu oli 1 104 804 eurot ja puhaskasum 71 643 eurot, bilansimaht 2 269 330 eurot. Juhatuse liige on Kristo Karjust. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.09.2003 (23 a 1 k) · Vana-Tartu mnt 73, Peetri alevik, 75312
Registriandmed KMKR EE100848133 · osakapital 4 077 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100848133
- Osakapital
- 4 077 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 6,5 % | 2024: 11,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,8 % | 2024: 10,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 54,3 % | 2024: 51,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,2 | 2024: 3,7 |
| Müügitulu kasv | +11,9 % | 2024: −27,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 104 804 | 987 412 | 1 356 362 | 1 054 596 | 963 472 | 874 457 | 942 439 |
| Puhaskasum | 71 643 | 116 636 | 229 244 | 150 898 | 125 905 | 120 522 | 116 184 |
| Käibevara | 253 049 | 238 994 | 291 027 | 441 289 | 298 058 | 510 926 | 440 637 |
| Põhivara | 2 016 281 | 2 009 879 | 1 188 689 | 435 678 | 408 011 | 50 628 | 16 745 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 269 330 | 2 248 873 | 1 479 716 | 876 967 | 706 069 | 561 554 | 457 382 |
| Kohustised kokku | 1 037 492 | 1 089 086 | 436 565 | 63 059 | 43 052 | 5 120 | 17 341 |
| Omakapital | 1 231 838 | 1 159 787 | 1 043 151 | 813 908 | 663 017 | 556 434 | 440 041 |
| Kasumimarginaal | 6,5 % | 11,8 % | 16,9 % | 14,3 % | 13,1 % | 13,8 % | 12,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 253 049 € · 11,2 %
- Põhivara 2 016 281 € · 88,8 %
- Lühiajalised kohustised 48 312 € · 2,1 %
- Pikaajalised kohustised 989 180 € · 43,6 %
- Omakapital 1 231 838 € · 54,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 45,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 88,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 54 143 € | 8 265 € | 303 804 € | 2 |
| II kv 2026 | 49 192 € | 8 680 € | 435 454 € | 3 |
| I kv 2026 | 47 414 € | 6 371 € | 327 954 € | 3 |
| IV kv 2025 | 20 156 € | 4 820 € | 353 500 € | 2 |
| III kv 2025 | 26 349 € | 4 286 € | 208 391 € | 2 |
| II kv 2025 | 41 106 € | 4 553 € | 192 907 € | 2 |
| I kv 2025 | 32 192 € | 3 793 € | 194 376 € | 2 |
| IV kv 2024 | 31 654 € | 3 357 € | 198 085 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 18 048 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 755 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 15,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 101 268 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 649 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kristo Karjust
- Aaskla Medical OÜ Juhatuse liige
-
Ave Karjust
- Aaskla Medical OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISRavimiamet
-
Hulgimüük · Hum-ravimid Vana-Tartu mnt 73751 · alates 01.03.2016
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 17. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Rae vald 2 458 679 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 1 547 | 362 |
| Müük avalikule sektorile | 608 535 | 756 609 |
| Toetused kokku | 1 547 | 362 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Tartu Ülikooli Kliinikum · maksed 150 538 €
- SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla · maksed 136 996 €
- Ida-Tallinna Keskhaigla AS · maksed 99 948 €
- Lääne-Tallinna Keskhaigla AS · maksed 72 310 €
- SA Viljandi Haigla · maksed 56 800 €
- SA Pärnu Haigla · maksed 26 063 €
Riigihanked
33 lepingut 5 aastaga · 1 944 889 € ilma raamlepinguteta-
Aktsiaselts Ida-Tallinna Keskhaigla · 03.08.2026 · 4 osa · raamleping
-
Hügieenitarbed 240 786 €sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum · 10.06.2026 · raamleping
-
Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla · 05.06.2026 · 3 osa · raamleping
-
Inkontinentsi lingud 72 000 €Aktsiaselts Ida-Tallinna Keskhaigla · 24.04.2026 · raamleping
-
sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum · 13.04.2026 · 3 osa · raamleping
-
Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla · 05.03.2026 · raamleping
-
sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla · 13.02.2026 · 2 osa · raamleping
-
Songavõrgud 146 610 €Aktsiaselts Ida-Tallinna Keskhaigla · 12.02.2026 · 3 osa · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
17.07.2024Muutmiskanne Ä 10074182 / 16
-
09.07.2024Muutmiskanne Ä 10074182 / 15
-
09.07.2024Muutmiskanne Ä 10074182 / M5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10074182 / 14
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10074182 / 13
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10074182 / 12
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10074182 / 11
-
12.11.2015Muutmiskanne Ä 10074182 / 10
-
14.10.2014Muutmiskanne Ä 10074182 / 9
-
07.06.2013Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10074182 / 8
-
30.08.2012Muutmiskanne Ä 10074182 / 7
-
20.03.2012Muutmiskanne Ä 10074182 / 6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 16.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 05.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 24.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |