Osaühing Minestra
Registrisse kantud 10966672Osaühing Minestra (registrikood 10966672) on 2003. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala spordiklubide tegevus (EMTAK 93121). 2025. aasta müügitulu oli 6 496 eurot ja puhaskasum 1 468 eurot, bilansimaht 92 130 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Maris Koort. Juhatuse liige on Maris Koort. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.09.2003 (23 a 1 k) · Pärnu mnt 482/1, Tallinn, 10913
Registriandmed KMKR EE100851489 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100851489
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spordiklubide tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 22,6 % | 2024: 43,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 26,3 % | 2024: 66,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 6,1 % | 2024: 4,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,0 | 2024: 0,1 |
| Müügitulu kasv | +2,5 % | 2024: +90,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +35,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 496 | 6 336 | 3 329 | 7 727 | 4 930 | 1 420 | 3 660 |
| Puhaskasum | 1 468 | 2 741 | -8 934 | 3 218 | 1 107 | -1 461 | 97 |
| Käibevara | 3 879 | 4 761 | 9 495 | 8 589 | 4 851 | 2 062 | 3 362 |
| Põhivara | 88 251 | 88 251 | 88 251 | 97 982 | 98 193 | 99 383 | 99 614 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 92 130 | 93 012 | 97 746 | 106 571 | 103 044 | 101 445 | 102 976 |
| Kohustised kokku | 86 552 | 88 902 | 96 377 | 96 249 | 95 940 | 95 448 | 95 518 |
| Omakapital | 5 578 | 4 110 | 1 369 | 10 322 | 7 104 | 5 997 | 7 458 |
| Kasumimarginaal | 22,6 % | 43,3 % | -268,4 % | 41,6 % | 22,5 % | -102,9 % | 2,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 879 € · 4,2 %
- Põhivara 88 251 € · 95,8 %
- Lühiajalised kohustised 86 552 € · 93,9 %
- Omakapital 5 578 € · 6,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 93,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 95,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 13 € | 0 € | 340 € | 0 |
| II kv 2026 | 255 € | 0 € | 1 350 € | 0 |
| I kv 2026 | 217 € | 0 € | 2 340 € | 0 |
| IV kv 2025 | 351 € | 0 € | 2 845 € | 0 |
| III kv 2025 | 95 € | 0 € | 690 € | 0 |
| II kv 2025 | 108 € | 0 € | 1 581 € | 0 |
| I kv 2025 | 606 € | 0 € | 3 164 € | 0 |
| IV kv 2024 | 322 € | 0 € | 2 060 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 3,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 113 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPärnu mnt 482/1, Tallinn, 10913
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 029 | 4 121 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Mürakaru Lasteaed · maksed 707 €
- Tallinna Tihase Lasteaed · maksed 322 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10074461 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10074461 / 8
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10074461 / 7
-
23.05.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10074461 / 6
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10074461 / 5
-
29.12.2011Muutmiskanne Ä 10074461 / 4
-
29.06.2010Muutmiskanne Ä 10074461 / 3
-
29.12.2003Muutmiskanne Ä 74461 / 2
-
15.09.2003Esmakanne Ä 74461
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 10.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |