Osaühing Codecom
Registrisse kantud 10969209Osaühing Codecom (registrikood 10969209) on 2003. aastal asutatud osaühing, asukoht Kuressaare linn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 32 131 eurot ja puhaskasum 63 eurot, bilansimaht 42 987 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Thomas Gustav Valdemar Strömberg. Juhatuse liige on Thomas Gustav Valdemar Strömberg. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.11.2003 (22 a 10 k) · Kotkapoja tn 3, Kuressaare linn, 93810
Registriandmed KMKR EE100892972 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100892972
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,2 % | 2024: -33,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,2 % | 2024: -22,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,0 % | 2024: 90,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 10,4 | 2024: 8,6 |
| Müügitulu kasv | +21,4 % | 2024: −59,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −26,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 32 131 | 26 459 | 65 160 | 90 185 | 145 030 | 152 595 | 121 230 |
| Puhaskasum | 63 | -8 737 | 33 578 | 53 687 | 103 516 | 103 738 | 101 109 |
| Käibevara | 35 616 | 36 061 | 70 773 | 73 535 | 124 983 | 139 247 | 160 627 |
| Põhivara | 7 371 | 7 639 | 6 943 | 7 582 | 8 297 | 7 595 | 6 770 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 42 987 | 43 700 | 77 716 | 81 117 | 133 280 | 146 842 | 167 397 |
| Kohustised kokku | 3 436 | 4 212 | 2 609 | 1 954 | 2 053 | 7 838 | 1 878 |
| Omakapital | 39 551 | 39 488 | 75 107 | 79 163 | 131 227 | 139 004 | 165 519 |
| Kasumimarginaal | 0,2 % | -33,0 % | 51,5 % | 59,5 % | 71,4 % | 68,0 % | 83,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 35 616 € · 82,9 %
- Põhivara 7 371 € · 17,1 %
- Lühiajalised kohustised 3 436 € · 8,0 %
- Omakapital 39 551 € · 92,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 10,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 8,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 17,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 148 € | 1 328 € | 4 243 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 148 € | 1 328 € | 6 694 € | 0 |
| I kv 2026 | 2 113 € | 2 081 € | 8 760 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 637 € | 1 697 € | 9 810 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 637 € | 1 697 € | 4 785 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 637 € | 1 697 € | 7 920 € | 0 |
| I kv 2025 | 3 771 € | 2 684 € | 8 695 € | 0 |
| IV kv 2024 | 5 333 € | 2 767 € | 13 245 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 383 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 443 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 115,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 27,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 414 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30018784 / 12
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30018784 / 11
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 30018784 / 10
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30018784 / 9
-
15.04.2011Muutmiskanne Ä 30018784 / 8
-
18.03.2010Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30018784 / 7
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 18784 / 6
-
04.09.2008Muutmiskanne Ä 18784 / 5
-
13.05.2008Muutmiskanne Ä 18784 / 4
-
09.06.2006Muutmiskanne Ä 18784 / 3
-
19.07.2004Muutmiskanne Ä 18784 / 2
-
25.11.2003Esmakanne Ä 18784
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 08.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 22.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 25.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 09.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |