OÜ KEEPING
Registrisse kantud 10972603OÜ KEEPING (registrikood 10972603) on 2003. aastal asutatud osaühing, asukoht Narva-Jõesuu linn, tegevusala külalistemajad (EMTAK 55103). 2025. aasta müügitulu oli 15 539 eurot ja puhaskasum -18 196 eurot, bilansimaht 158 936 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Valeriy Zhuravlev. Juhatuse liikmed on Valeriy Zhuravlev, Valentina Žuravljova. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.12.2003 (22 a 10 k) · Aia tn 47, Narva-Jõesuu linn, 29023
Registriandmed KMKR EE100880557 · osakapital 212 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100880557
- Osakapital
- 212 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Külalistemajad
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -117,1 % | 2024: -58,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -11,8 % | 2024: -9,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,0 % | 2024: 96,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 10,5 | 2024: 10,3 |
| Müügitulu kasv | −44,4 % | 2024: −14,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −14,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 539 | 27 941 | 32 696 | 34 592 | 21 303 | 34 726 | 29 195 |
| Puhaskasum | -18 196 | -16 392 | 23 757 | -4 807 | -9 666 | -13 686 | -16 474 |
| Käibevara | 49 614 | 64 990 | 77 242 | 12 000 | 16 558 | 19 891 | 26 817 |
| Põhivara | 109 322 | 113 703 | 117 865 | 162 563 | 159 989 | 165 978 | 172 331 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 158 936 | 178 693 | 195 107 | 174 563 | 176 547 | 185 869 | 199 148 |
| Kohustised kokku | 4 734 | 6 295 | 6 317 | 9 530 | 6 707 | 6 363 | 5 956 |
| Omakapital | 154 202 | 172 398 | 188 790 | 165 033 | 169 840 | 179 506 | 193 192 |
| Kasumimarginaal | -117,1 % | -58,7 % | 72,7 % | -13,9 % | -45,4 % | -39,4 % | -56,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 49 614 € · 31,2 %
- Põhivara 109 322 € · 68,8 %
- Lühiajalised kohustised 4 734 € · 3,0 %
- Omakapital 154 202 € · 97,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 10,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 68,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 87 € | 0 € | 8 946 € | 0 |
| II kv 2026 | 653 € | 0 € | 1 311 € | 0 |
| I kv 2026 | 588 € | 0 € | 1 467 € | 0 |
| IV kv 2025 | 90 € | 0 € | 2 274 € | 0 |
| III kv 2025 | 594 € | 586 € | 8 706 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 099 € | 1 126 € | 2 184 € | 1 |
| I kv 2025 | 951 € | 1 046 € | 2 486 € | 1 |
| IV kv 2024 | 894 € | 1 002 € | 4 130 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 29 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 982 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemAia tn 47, Narva-Jõesuu linn, 29023
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 40015730 / 10
-
23.08.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 40015730 / 9
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 40015730 / 8
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 40015730 / 7
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40015730 / 6
-
03.02.2017Muutmiskanne Ä 40015730 / 5
-
07.09.2012Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40015730 / 4
-
26.08.2011Muutmiskanne Ä 40015730 / 3
-
17.08.2011Muutmiskanne Ä 40015730 / M3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 15730 / 2
-
15.12.2003Esmakanne Ä 15730
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 14.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 16.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |