Osaühing GOODMARK
Registrisse kantud 10979516Osaühing GOODMARK (registrikood 10979516) on 2003. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük (EMTAK 47783). 2025. aasta müügitulu oli 398 520 eurot ja puhaskasum 5 160 eurot, bilansimaht 112 960 eurot. Juhatuse liikmed on Aivar Köök, Marko Turban. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.10.2003 (22 a 11 k) · Pärnu mnt 219, Tallinn, 11624
Registriandmed KMKR EE100858327 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100858327
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,3 % | 2024: -0,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,1 % | 2024: -0,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 64,3 % | 2024: 65,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,6 | 2024: 2,6 |
| Müügitulu kasv | −0,3 % | 2024: −2,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 398 520 | 399 894 | 409 511 | 404 993 | 308 751 | 289 770 | 393 553 |
| Puhaskasum | 5 160 | -252 | -43 326 | 67 989 | 17 126 | 54 270 | 5 918 |
| Käibevara | 104 382 | 102 947 | 93 424 | 161 551 | 101 751 | 98 321 | 60 094 |
| Põhivara | 8 578 | 12 878 | 20 397 | 7 449 | 14 920 | 25 196 | 27 053 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 112 960 | 115 825 | 113 821 | 169 000 | 116 671 | 123 517 | 87 147 |
| Kohustised kokku | 40 302 | 40 328 | 33 771 | 41 323 | 48 381 | 49 495 | 55 808 |
| Omakapital | 72 658 | 75 497 | 80 050 | 127 677 | 68 290 | 74 022 | 31 339 |
| Kasumimarginaal | 1,3 % | -0,1 % | -10,6 % | 16,8 % | 5,5 % | 18,7 % | 1,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 104 382 € · 92,4 %
- Põhivara 8 578 € · 7,6 %
- Lühiajalised kohustised 40 302 € · 35,7 %
- Omakapital 72 658 € · 64,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 35,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 7,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 29 185 € | 15 024 € | 109 357 € | 8 |
| II kv 2026 | 34 209 € | 14 570 € | 140 876 € | 8 |
| I kv 2026 | 30 105 € | 16 026 € | 120 181 € | 8 |
| IV kv 2025 | 30 791 € | 15 786 € | 103 540 € | 8 |
| III kv 2025 | 29 181 € | 15 255 € | 108 601 € | 8 |
| II kv 2025 | 30 450 € | 14 482 € | 138 456 € | 7 |
| I kv 2025 | 33 472 € | 14 627 € | 123 931 € | 7 |
| IV kv 2024 | 25 341 € | 13 795 € | 124 393 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 9 728 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 5 008 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 51,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 26,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 36 452 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 204 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Aivar Köök
- OÜ NG Investeeringud Osanik
- Hingel Group OÜ Tegelik kasusaaja
-
Marko Turban
- Osaühing MAIN SÜSTEEMID Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPärnu mnt 219, Tallinn, 11624
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 21 157 | 42 829 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kaitseliit · maksed 3 427 €
- Kiili Vallavalitsus · maksed 2 449 €
- Viimsi Vallavalitsus · maksed 2 113 €
- Kaitsevägi · maksed 1 455 €
- Tallinna Haridusamet · maksed 1 221 €
- Rae Vallavalitsus · maksed 965 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubSpordiauhinnad & graveerimine. Graveeritud tekstiga karikad, medalid ja meened jäävad meenutama saavutusi ja võidurõõmu.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10075324 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10075324 / 6
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10075324 / 5
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10075324 / 4
-
11.05.2011Muutmiskanne Ä 10075324 / 3
-
06.05.2010Muutmiskanne Ä 10075324 / 2
-
22.10.2003Esmakanne Ä 75324
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.04.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 16.03.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 09.03.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 01.04.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 24.03.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |