Osaühing Redamo
Registrisse kantud 10988975Osaühing Redamo (registrikood 10988975) on 2003. aastal asutatud osaühing, asukoht Nüpli küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 183 905 eurot ja puhaskasum -14 717 eurot, bilansimaht 291 043 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Peep Koord. Juhatuse liige on Peep Koord. Maksuvõlg on 4 101,69 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.11.2003 (22 a 11 k) · Pajumaa, Nüpli küla, 67408
Registriandmed KMKR EE100871773 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100871773
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -8,0 % | 2024: 8,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -6,0 % | 2024: 7,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,9 % | 2024: 85,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,8 | 2024: 5,8 |
| Müügitulu kasv | −18,9 % | 2024: −17,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −15,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 183 905 | 226 787 | 274 346 | 343 766 | 337 630 | 431 337 | 352 797 |
| Puhaskasum | -14 717 | 18 547 | -10 361 | 7 066 | -84 996 | 62 331 | -13 957 |
| Käibevara | 254 408 | 265 915 | 250 860 | 233 013 | 209 549 | 114 507 | 130 824 |
| Põhivara | 36 635 | 41 484 | 77 902 | 103 222 | 141 940 | 321 469 | 237 060 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 291 043 | 307 399 | 328 762 | 336 235 | 351 489 | 435 976 | 367 884 |
| Kohustised kokku | 43 953 | 45 592 | 85 501 | 82 613 | 106 387 | 105 877 | 100 116 |
| Omakapital | 247 090 | 261 807 | 243 261 | 253 622 | 245 102 | 330 099 | 267 768 |
| Kasumimarginaal | -8,0 % | 8,2 % | -3,8 % | 2,1 % | -25,2 % | 14,5 % | -4,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 254 408 € · 87,4 %
- Põhivara 36 635 € · 12,6 %
- Lühiajalised kohustised 43 953 € · 15,1 %
- Omakapital 247 090 € · 84,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 15,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 12,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 15 563 € | 9 084 € | 33 885 € | 6 |
| II kv 2026 | 10 608 € | 5 693 € | 26 711 € | 6 |
| I kv 2026 | 14 095 € | 7 387 € | 37 135 € | 7 |
| IV kv 2025 | 15 567 € | 8 503 € | 65 156 € | 6 |
| III kv 2025 | 15 445 € | 5 548 € | 41 752 € | 7 |
| II kv 2025 | 6 031 € | 4 625 € | 33 696 € | 7 |
| I kv 2025 | 415 € | 160 € | 58 587 € | 5 |
| IV kv 2024 | 14 936 € | 5 943 € | 53 223 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 188 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 028 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 58,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 45,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 11 295 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 971 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 4 101,69 €
- 07.10.2026 1 528,31 €
- 29.09.2026 4 634,50 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPajumaa, Nüpli küla, 67408
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
05.10.2026Maksuhalduri dokument toimetati avalikult kätte
-
13.10.2025Muutmiskanne Ä 20041298 / 14
-
05.05.2025Muutmiskanne Ä 20041298 / 13
-
29.08.2024Muutmiskanne Ä 20041298 / 12
-
22.07.2024Muutmiskanne Ä 20041298 / 11
-
12.07.2024Muutmiskanne Ä 20041298 / 10
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20041298 / 9
-
14.02.2018Muutmiskanne Ä 20041298 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20041298 / 7
-
04.05.2012Muutmiskanne Ä 20041298 / 6
-
23.04.2012Muutmiskanne Ä 20041298 / M1
-
30.06.2010Muutmiskanne Ä 20041298 / 5
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 17.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 04.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 20.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |