Assertum Audit OÜ
Registrisse kantud 10990446Assertum Audit OÜ (registrikood 10990446) on 2003. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala auditeerimine (EMTAK 69201). 2024. aasta müügitulu oli 1 953 547 eurot ja puhaskasum 343 562 eurot, bilansimaht 840 899 eurot. Juhatuse liikmed on Mai Palmipuu, Sergei Tšistjakov, Alex Steinberg. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.11.2003 (22 a 10 k) · Lõõtsa tn 8, Tallinn, 11415
Registriandmed KMKR EE100865381 · osakapital 22 800 € · majandusaasta 01.07–30.06
- KMKR number
- EE100865381
- Osakapital
- 22 800 €
- Majandusaasta
- 01.07 – 30.06
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Auditeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 17,6 % | 2023: 31,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 61,6 % | 2023: 72,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 66,4 % | 2023: 79,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,8 | 2023: 4,5 |
| Müügitulu kasv | +36,0 % | 2023: +59,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +19,0 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 953 547 | 1 436 700 | 901 322 | 1 007 825 | 931 332 | 817 232 |
| Puhaskasum | 343 562 | 454 135 | 273 781 | 92 602 | 94 289 | 56 695 |
| Käibevara | 796 342 | 715 843 | 420 849 | 338 185 | 425 803 | 289 223 |
| Põhivara | 44 557 | 64 913 | 59 819 | 20 762 | 14 345 | 16 223 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 840 899 | 780 756 | 480 668 | 358 947 | 440 148 | 305 446 |
| Kohustised kokku | 282 744 | 157 939 | 145 673 | 223 244 | 287 048 | 191 634 |
| Omakapital | 558 155 | 622 817 | 334 995 | 135 703 | 153 100 | 113 812 |
| Kasumimarginaal | 17,6 % | 31,6 % | 30,4 % | 9,2 % | 10,1 % | 6,9 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 796 342 € · 94,7 %
- Põhivara 44 557 € · 5,3 %
- Lühiajalised kohustised 282 744 € · 33,6 %
- Omakapital 558 155 € · 66,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 33,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 5,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 173 536 € | 43 209 € | 640 932 € | 5 |
| II kv 2026 | 116 158 € | 53 334 € | 498 651 € | 4 |
| I kv 2026 | 102 896 € | 45 024 € | 378 197 € | 5 |
| IV kv 2025 | 101 516 € | 57 551 € | 279 394 € | 6 |
| III kv 2025 | 221 751 € | 78 752 € | 765 323 € | 5 |
| II kv 2025 | 157 477 € | 51 617 € | 557 434 € | 5 |
| I kv 2025 | 82 998 € | 49 312 € | 288 706 € | 5 |
| IV kv 2024 | 105 548 € | 52 487 € | 359 187 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 57 845 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 14 403 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 24,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 27,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 213 644 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 5 540 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mai Palmipuu
- IseKallur OÜ Osanik Maksuvõlg
- ENABLE OÜ Osanik
- Tallinn, A. Kapi tn 8 korteriühistu Juhatuse liige
- Tartu linn, J. Liivi tn 8 korteriühistu Juhatuse liige
- Ayren Holding OÜ Osanik
-
Sergei Tšistjakov
- ISA ISRE OÜ Tegelik kasusaaja
- Alex Steinberg
-
Merili Pruuel
- KredeMer OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 9. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 69) 6 tk
- 37. Suurimad juhatused · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 69) 3 tk
- 38. Kõige pikema staažiga juhatused · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 69) 2,1 a
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 57 288 | 35 777 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Viljandi Haigla · maksed 17 360 €
- SA Eesti Filmi Instituut · maksed 12 648 €
- Viimsi Vallavalitsus · maksed 11 718 €
- SA Eesti Draamateater · maksed 3 968 €
- SA Tallinna Tehnika- ja Teaduskeskus · maksed 3 720 €
- Viimsi Haldus OÜ · maksed 2 914 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
04.05.2026Muutmiskanne Ä 10076038 / 31
-
24.03.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10076038 / 30
-
13.01.2026Muutmiskanne Ä 10076038 / 29
-
27.08.2024Muutmiskanne Ä 10076038 / 28
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10076038 / 27
-
29.03.2023Muutmiskanne Ä 10076038 / 26
-
26.01.2023Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10076038 / 25
-
13.12.2022Muutmiskanne Ä 10076038 / 24
-
24.11.2022Muutmiskanne Ä 10076038 / M4
-
01.08.2022Muutmiskanne Ä 10076038 / 23
-
23.02.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10076038 / 22
-
11.12.2020Muutmiskanne Ä 10076038 / 21
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 27.12.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.12.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 31.12.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.12.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |