Osaühing Linnuse Autokeskus
Registrisse kantud 11001209Osaühing Linnuse Autokeskus (registrikood 11001209) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Rakvere linn, tegevusala mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük (EMTAK 47821). 2025. aasta müügitulu oli 283 550 eurot ja puhaskasum 211 eurot, bilansimaht 212 379 eurot. Juhatuse liige on Sirli Kiis. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.01.2004 (22 a 9 k) · Linnuse tn 7, Rakvere linn, 44306
Registriandmed KMKR EE100874806 · osakapital 8 470 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100874806
- Osakapital
- 8 470 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,1 % | 2024: -5,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,1 % | 2024: -10,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,5 % | 2024: 68,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,7 | 2024: 1,8 |
| Müügitulu kasv | +3,2 % | 2024: −2,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −1,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 283 550 | 274 707 | 280 666 | 309 916 | 324 772 | 303 725 | 335 857 |
| Puhaskasum | 211 | -16 239 | -5 808 | 65 | 24 234 | 8 597 | -1 050 |
| Käibevara | 69 636 | 70 523 | 84 918 | 89 927 | 108 510 | 88 319 | 82 114 |
| Põhivara | 142 743 | 158 433 | 172 703 | 192 942 | 206 634 | 222 797 | 244 129 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 212 379 | 228 956 | 257 621 | 282 869 | 315 144 | 311 116 | 326 243 |
| Kohustised kokku | 56 221 | 73 010 | 85 435 | 104 875 | 132 915 | 149 071 | 172 795 |
| Omakapital | 156 158 | 155 946 | 172 186 | 177 994 | 182 229 | 162 045 | 153 448 |
| Kasumimarginaal | 0,1 % | -5,9 % | -2,1 % | 0,0 % | 7,5 % | 2,8 % | -0,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 69 636 € · 32,8 %
- Põhivara 142 743 € · 67,2 %
- Lühiajalised kohustised 41 291 € · 19,4 %
- Pikaajalised kohustised 14 930 € · 7,0 %
- Omakapital 156 158 € · 73,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 26,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 67,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
47821 Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük põhitegevus 158 051 €
-
95311 Mootorsõidukite remont ja hooldus 121 625 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 17 065 € | 9 810 € | 65 689 € | 7 |
| II kv 2026 | 18 306 € | 8 938 € | 84 506 € | 7 |
| I kv 2026 | 13 946 € | 9 266 € | 54 116 € | 7 |
| IV kv 2025 | 19 478 € | 10 429 € | 84 294 € | 7 |
| III kv 2025 | 17 647 € | 9 751 € | 63 764 € | 7 |
| II kv 2025 | 17 584 € | 9 582 € | 76 976 € | 7 |
| I kv 2025 | 14 557 € | 9 351 € | 57 085 € | 7 |
| IV kv 2024 | 17 573 € | 10 054 € | 73 989 € | 8 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 688 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 270 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 57,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 26,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 21 896 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 898 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 27 208 | 35 946 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kaitseliit · maksed 25 151 €
- OÜ Kadrina Kommunaal · maksed 1 868 €
- Eesti Geoloogiateenistus · maksed 189 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40015825 / 11
-
08.10.2020Kommertspandi muutmiskanne K 40015825 / 9
-
08.10.2020Kommertspandi muutmiskanne K 40015825 / 10
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 40015825 / 8
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40015825 / 7
-
28.09.2017Kommertspandi muutmiskanne K 40015825 / 5
-
28.09.2017Kommertspandi avamiskanne K 40015825 / 6
-
27.09.2017Kommertspandi muutmiskanne K 40015825 / M2
-
23.02.2012Muutmiskanne Ä 40015825 / 4
-
13.01.2012Muutmiskanne Ä 40015825 / M1
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 15825 / 3
-
15.09.2004Kommertspandi avamiskanne K 16589
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 23.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |