Osaühing SUMER EHITUS
Registrisse kantud 11003579Osaühing SUMER EHITUS (registrikood 11003579) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Valingu küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 314 778 eurot ja puhaskasum 6 541 eurot, bilansimaht 48 391 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andrus Meier. Juhatuse liige on Andrus Meier. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.05.2004 (22 a 5 k) · Jäätmaa/1, Valingu küla, 76615
Registriandmed KMKR EE100906457 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100906457
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,1 % | 2024: -31,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 50,7 % | 2024: -793,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 26,7 % | 2024: 47,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 1,5 |
| Müügitulu kasv | +96,0 % | 2024: −61,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −2,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 314 778 | 160 587 | 419 856 | 391 634 | 255 163 | 363 843 | 377 348 |
| Puhaskasum | 6 541 | -50 444 | 5 171 | -3 962 | 263 | -30 057 | 35 011 |
| Käibevara | 46 893 | 10 286 | 95 240 | 77 302 | 67 495 | 78 095 | 165 251 |
| Põhivara | 1 498 | 3 024 | 7 730 | 8 603 | 7 963 | 8 983 | 11 248 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 48 391 | 13 310 | 102 970 | 85 905 | 75 458 | 87 078 | 176 499 |
| Kohustised kokku | 35 493 | 6 953 | 46 169 | 34 275 | 19 866 | 31 749 | 76 113 |
| Omakapital | 12 898 | 6 357 | 56 801 | 51 630 | 55 592 | 55 329 | 100 386 |
| Kasumimarginaal | 2,1 % | -31,4 % | 1,2 % | -1,0 % | 0,1 % | -8,3 % | 9,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 46 893 € · 96,9 %
- Põhivara 1 498 € · 3,1 %
- Lühiajalised kohustised 35 493 € · 73,3 %
- Omakapital 12 898 € · 26,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 73,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 3,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 20 383 € | 11 316 € | 90 591 € | 4 |
| II kv 2026 | 6 932 € | 3 788 € | 27 845 € | 4 |
| I kv 2026 | 11 903 € | 9 169 € | 51 284 € | 4 |
| IV kv 2025 | 14 548 € | 14 779 € | 18 020 € | 4 |
| III kv 2025 | 31 672 € | 14 037 € | 200 583 € | 4 |
| II kv 2025 | 14 114 € | 3 944 € | 56 284 € | 4 |
| I kv 2025 | 4 350 € | 2 191 € | 12 697 € | 4 |
| IV kv 2024 | 7 371 € | 4 589 € | 27 365 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 794 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 772 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 55,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 22,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 30 197 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 813 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemJäätmaa/1, Valingu küla, 76615
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 95 877 | 170 070 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Rannarootsi Muuseum · maksed 94 265 €
- Lääne-Tallinna Keskhaigla AS · maksed 1 612 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40016200 / 10
-
21.05.2020Muutmiskanne Ä 40016200 / 9
-
15.11.2019Muutmiskanne Ä 40016200 / 8
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 40016200 / 7
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40016200 / 6
-
08.12.2015Muutmiskanne Ä 40016200 / 5
-
21.01.2012Muutmiskanne Ä 40016200 / 4
-
25.11.2010Muutmiskanne Ä 40016200 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 16200 / 2
-
10.05.2004Esmakanne Ä 16200
-
04.05.2004Esmakanne Ä 16200 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 03.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 12.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |