osaühing Luuk
Registrisse kantud 11005012osaühing Luuk (registrikood 11005012) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Kungla küla, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2024. aasta müügitulu oli 39 789 eurot ja puhaskasum 7 769 eurot, bilansimaht 62 360 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tambet Pedak. Juhatuse liikmed on Tambet Pedak, Aet Pedak, Erika Pedak. Maksuvõlg on 638,03 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.02.2004 (22 a 8 k) · Riisiku, Kungla küla, 94311
Registriandmed KMKR EE100880227 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100880227
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 19,5 % | 2023: 8,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 17,5 % | 2023: 7,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,4 % | 2023: 67,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,4 | 2023: 3,6 |
| Müügitulu kasv | +26,5 % | 2023: +10,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +12,7 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 789 | 31 463 | 28 610 | 14 775 | 23 435 | 21 933 |
| Puhaskasum | 7 769 | 2 600 | 6 630 | -3 055 | 1 010 | 4 656 |
| Käibevara | 20 107 | 19 474 | 15 900 | 9 051 | 9 844 | 9 569 |
| Põhivara | 42 253 | 34 637 | 38 336 | 42 086 | 43 109 | 26 821 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 62 360 | 54 111 | 54 236 | 51 137 | 52 953 | 36 390 |
| Kohustised kokku | 17 866 | 17 385 | 20 110 | 23 641 | 22 401 | 6 849 |
| Omakapital | 44 494 | 36 726 | 34 126 | 27 496 | 30 552 | 29 541 |
| Kasumimarginaal | 19,5 % | 8,3 % | 23,2 % | -20,7 % | 4,3 % | 21,2 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 20 107 € · 32,2 %
- Põhivara 42 253 € · 67,8 %
- Lühiajalised kohustised 8 413 € · 13,5 %
- Pikaajalised kohustised 9 453 € · 15,2 %
- Omakapital 44 494 € · 71,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 28,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 67,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
69202 Raamatupidamine, maksualane nõustamine põhitegevus 26 214 €
-
71111 Arhitektitegevused 13 575 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 728 € | 1 543 € | 8 567 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 093 € | 1 416 € | 11 615 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 141 € | 351 € | 12 801 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 372 € | 1 085 € | 12 220 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 898 € | 1 085 € | 8 343 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 150 € | 956 € | 7 548 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 175 € | 887 € | 7 622 € | 1 |
| IV kv 2024 | 756 € | 0 € | 7 197 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 576 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 514 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 89,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 856 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 989 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 07.10.2026 638,03 €
- 29.09.2026 787,17 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Erika Pedak
- MTÜ ELAAN Tegelik kasusaaja
-
Aet Pedak
- MTÜ Kihnu Maalamba Selts Tegelik kasusaaja
- MTÜ Kungla rannaküla selts Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiisiku, Kungla küla, 94311
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 3 474 |
| Müük avalikule sektorile | 2 852 | 3 866 |
| Toetused kokku | 0 | 3 474 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Saaremaa Muuseum · maksed 2 852 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20026255 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20026255 / 7
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20026255 / 6
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20026255 / 5
-
14.06.2016Muutmiskanne Ä 20026255 / 4
-
05.03.2014Muutmiskanne Ä 20026255 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 26255 / 2
-
11.02.2004Esmakanne Ä 26255
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 12.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.12.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 19.11.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 02.04.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 02.04.2023 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 18.05.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |