Osaühing Radenberg
Registrisse kantud 11010705Osaühing Radenberg (registrikood 11010705) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Haapse küla, tegevusala arhitektitegevused (EMTAK 71111). 2025. aasta müügitulu oli 128 490 eurot ja puhaskasum 117 860 eurot, bilansimaht 2 082 735 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Peep Kaldre. Juhatuse liige on Peep Kaldre. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.01.2004 (22 a 9 k) · Põhja-Kullamäe ühistu 46, Haapse küla, 74202
Registriandmed KMKR EE100879908 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100879908
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arhitektitegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 91,7 % | 2024: 108,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 11,6 % | 2024: 15,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 48,6 % | 2024: 48,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 1,9 |
| Müügitulu kasv | −6,2 % | 2024: +12,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −8,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 128 490 | 136 928 | 122 115 | 175 025 | 192 295 | 195 175 | 199 573 |
| Puhaskasum | 117 860 | 148 880 | 129 298 | 183 639 | 141 752 | 143 404 | 149 325 |
| Käibevara | 2 019 964 | 1 959 288 | 1 854 721 | 1 778 504 | 1 765 822 | 1 688 250 | 1 601 386 |
| Põhivara | 62 771 | 80 289 | 97 806 | 115 324 | 14 061 | 27 040 | 40 020 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 082 735 | 2 039 577 | 1 952 527 | 1 893 828 | 1 779 883 | 1 715 290 | 1 641 406 |
| Kohustised kokku | 1 070 536 | 1 045 238 | 1 007 068 | 957 667 | 907 361 | 864 520 | 814 040 |
| Omakapital | 1 012 199 | 994 339 | 945 459 | 936 161 | 872 522 | 850 770 | 827 366 |
| Kasumimarginaal | 91,7 % | 108,7 % | 105,9 % | 104,9 % | 73,7 % | 73,5 % | 74,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 019 964 € · 97,0 %
- Põhivara 62 771 € · 3,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 070 536 € · 51,4 %
- Omakapital 1 012 199 € · 48,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 51,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 3,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 046 € | 858 € | 38 190 € | 0 |
| II kv 2026 | 9 679 € | 858 € | 39 020 € | 0 |
| I kv 2026 | 6 507 € | 858 € | 23 815 € | 0 |
| IV kv 2025 | 7 222 € | 954 € | 36 085 € | 0 |
| III kv 2025 | 9 545 € | 1 144 € | 35 200 € | 0 |
| II kv 2025 | 7 646 € | 1 144 € | 32 915 € | 0 |
| I kv 2025 | 6 623 € | 1 135 € | 23 925 € | 0 |
| IV kv 2024 | 8 611 € | 2 929 € | 39 565 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 015 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 286 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 9,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 12 730 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Peep Kaldre
- Majaomanike Mittetulundusühistu Kullamäe- I Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPõhja-Kullamäe ühistu 46, Haapse küla, 74202
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 45. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 2 082 735 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10077208 / 6
-
07.06.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10077208 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10077208 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 77208 / 3
-
23.02.2004Muutmiskanne Ä 77208 / 2
-
14.01.2004Esmakanne Ä 77208
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 18.06.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |