ITS Logic OÜ
Registrisse kantud 11011277ITS Logic OÜ (registrikood 11011277) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 49 218 eurot ja puhaskasum 20 467 eurot, bilansimaht 29 063 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Vladislav Sobolev. Juhatuse liige on Aleksandr Sobolev. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.01.2004 (22 a 8 k) · Kivila tn 22, Tallinn, 13813
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 41,6 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 71,6 % | 2024: -21,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,4 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 62,6 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 49 218 | 0 | 10 000 | – | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 20 467 | -5 842 | -77 774 | -4 391 | -5 389 | -2 282 | -6 191 |
| Käibevara | 29 063 | 27 632 | 13 474 | 355 248 | 359 639 | 365 029 | 367 313 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 29 063 | 27 632 | 13 474 | 355 248 | 359 639 | 365 029 | 367 313 |
| Kohustised kokku | 464 | – | – | – | 0 | 0 | 2 |
| Omakapital | 28 599 | 27 632 | 13 474 | 355 248 | 359 639 | 365 029 | 367 311 |
| Kasumimarginaal | 41,6 % | – | -777,7 % | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 29 063 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 464 € · 1,6 %
- Omakapital 28 599 € · 98,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 62,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 1 450 € | 1 503 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 415 € | 1 466 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 342 € | 1 391 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 6 842 € | 1 391 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 66 000 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 483 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 501 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 103,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Vladislav Sobolev
- Ebitator Estonia OÜ Tegelik kasusaaja
- M2MConnect OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
19.06.2026Muutmiskanne Ä 10077266 / 10
-
18.06.2026Muutmiskanne Ä 10077266 / M4
-
14.05.2026Muutmiskanne Ä 10077266 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10077266 / 8
-
29.10.2020Muutmiskanne Ä 10077266 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10077266 / 6
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10077266 / 5
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10077266 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 77266 / 3
-
08.11.2007Toimiku dokumentide kontroll Ä 77266 / M3
-
31.10.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 77266 / M2
-
26.03.2004Muutmiskanne Ä 77266 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 24.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 11.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |