Osaühing Princo
Registrisse kantud 11019327Osaühing Princo (registrikood 11019327) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 171 000 eurot ja puhaskasum 1 982 000 eurot, bilansimaht 14 152 000 eurot. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Kristel Kivinurm-Priisalm, Peter Priisalm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.03.2004 (22 a 7 k) · Künnapuu tn 124, Tallinn, 12011
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1 159,1 % | 2024: 1 212,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 15,0 % | 2024: 18,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,4 % | 2024: 85,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 101,9 | 2024: 28,9 |
| Müügitulu kasv | −5,0 % | 2024: +1,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 171 000 | 180 000 | 178 000 | 176 000 | 133 000 | 118 000 | 97 000 |
| Puhaskasum | 1 982 000 | 2 183 000 | 1 465 000 | 2 013 000 | 2 121 000 | 915 000 | 1 401 000 |
| Käibevara | 8 760 000 | 8 914 000 | 6 810 000 | 4 379 000 | 4 376 000 | 2 761 000 | 3 156 000 |
| Põhivara | 5 392 000 | 4 754 000 | 7 775 000 | 7 684 000 | 6 366 000 | 5 855 000 | 5 176 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 14 152 000 | 13 668 000 | 14 585 000 | 12 063 000 | 10 742 000 | 8 616 000 | 8 332 000 |
| Kohustised kokku | 931 000 | 2 038 000 | 1 744 000 | 43 000 | 735 000 | 731 000 | 1 361 000 |
| Omakapital | 13 221 000 | 11 630 000 | 12 841 000 | 12 020 000 | 10 007 000 | 7 885 000 | 6 971 000 |
| Kasumimarginaal | 1 159,1 % | 1 212,8 % | 823,0 % | 1 143,8 % | 1 594,7 % | 775,4 % | 1 444,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 760 000 € · 61,9 %
- Põhivara 5 392 000 € · 38,1 %
- Lühiajalised kohustised 86 000 € · 0,6 %
- Pikaajalised kohustised 845 000 € · 6,0 %
- Omakapital 13 221 000 € · 93,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 101,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 38,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 053 € | 632 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 412 € | 632 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 862 € | 632 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 148 € | 632 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 053 € | 632 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 412 € | 632 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 230 655 € | 229 514 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 481 € | 616 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 351 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 211 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 60,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kristel Kivinurm-Priisalm
- AS Avaron Asset Management Juhatuse liige
- Eesti Lauatenniseliit Tegelik kasusaaja
- Teenusmajanduse Koda Juhatuse liige
- Avaroni Kasvuettevõtete Fond MASF Juhatuse liige
-
Peter Priisalm
- AS Avaron Asset Management Tegelik kasusaaja
- Avaroni Kasvuettevõtete Fond MASF Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| LCI3 OÜ | 32,50 % | 873 € | 16.08.2023 | 401 777 €2025 |
| Directo OÜ | 17,64 % | 460 € | 13.09.2024 | 8 389 659 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (3)
-
LCI3 OÜ 32,50 %
-
Directo OÜ 17,64 %
-
AS Avaron Asset Management konsolideerimine
Skeem
LEI 254900SVVD7SWNPRFM37
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKünnapuu tn 124, Tallinn, 12011
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.01.2024Muutmiskanne Ä 10078293 / 11
-
25.01.2024Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10078293 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10078293 / 9
-
02.09.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10078293 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10078293 / 7
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10078293 / 6
-
23.08.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10078293 / 5
-
30.11.2016Muutmiskanne Ä 10078293 / 4
-
11.01.2012Muutmiskanne Ä 10078293 / 3
-
19.12.2011Muutmiskanne Ä 10078293 / M1
-
04.01.2010Muutmiskanne Ä 78293 / 2
-
08.03.2004Esmakanne Ä 78293
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 13.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 14.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |