CR System OÜ
Registrisse kantud 11020827CR System OÜ (registrikood 11020827) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 481 483 eurot ja puhaskasum -4 579 eurot, bilansimaht 140 990 eurot. Juhatuse liige on Erkki Ney. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.03.2004 (22 a 7 k) · Pärnu mnt 139d, Tallinn, 11317
Registriandmed KMKR EE100917831 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100917831
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1,0 % | 2024: -2,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -13,2 % | 2024: -34,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 24,6 % | 2024: 47,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | −5,8 % | 2024: +6,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +208,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 481 483 | 510 864 | 482 000 | 370 759 | 4 271 | 1 732 | 4 045 |
| Puhaskasum | -4 579 | -13 382 | 22 843 | 24 384 | 2 279 | 354 | -1 981 |
| Käibevara | 106 892 | 50 007 | 54 017 | 40 887 | 5 571 | 3 161 | 1 935 |
| Põhivara | 34 098 | 33 647 | 39 247 | 44 847 | 0 | 0 | 872 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 140 990 | 83 654 | 93 264 | 85 734 | 5 571 | 3 161 | 2 807 |
| Kohustised kokku | 106 284 | 44 369 | 40 597 | 55 910 | 131 | – | – |
| Omakapital | 34 706 | 39 285 | 52 667 | 29 824 | 5 440 | 3 161 | 2 807 |
| Kasumimarginaal | -1,0 % | -2,6 % | 4,7 % | 6,6 % | 53,4 % | 20,4 % | -49,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 106 892 € · 75,8 %
- Põhivara 34 098 € · 24,2 %
- Lühiajalised kohustised 106 284 € · 75,4 %
- Omakapital 34 706 € · 24,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 75,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 24,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 20 800 € | 10 333 € | 165 961 € | 5 |
| II kv 2026 | 18 541 € | 7 320 € | 96 435 € | 7 |
| I kv 2026 | 21 004 € | 8 535 € | 194 024 € | 4 |
| IV kv 2025 | 10 765 € | 6 132 € | 129 443 € | 5 |
| III kv 2025 | 12 533 € | 8 960 € | 211 148 € | 3 |
| II kv 2025 | 14 689 € | 6 044 € | 108 165 € | 4 |
| I kv 2025 | 11 845 € | 6 932 € | 108 626 € | 3 |
| IV kv 2024 | 18 862 € | 6 452 € | 231 645 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 933 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 444 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 49,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 55 320 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 325 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
24.09.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10078480 / 11
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10078480 / 10
-
07.10.2021Muutmiskanne Ä 10078480 / 9
-
06.10.2021Muutmiskanne Ä 10078480 / M5
-
09.08.2021Muutmiskanne Ä 10078480 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10078480 / 7
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10078480 / 6
-
23.11.2015Muutmiskanne Ä 10078480 / 5
-
02.03.2012Toimiku dokumentide kontroll Ä 10078480 / M3
-
04.10.2010Muutmiskanne Ä 10078480 / 4
-
02.03.2005Muutmiskanne Ä 78480 / 3
-
04.08.2004Muutmiskanne Ä 78480 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 20.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 09.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 10.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 31.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 08.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |