ABCENTER OÜ
Registrisse kantud 11025227ABCENTER OÜ (registrikood 11025227) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala hoonete üldpuhastus (EMTAK 81211). 2025. aasta müügitulu oli 2 450 eurot ja puhaskasum 287 eurot, bilansimaht 3 171 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Riina Tänak. Juhatuse liige on Riina Tänak. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.04.2004 (22 a 6 k) · Narva mnt 5, Tallinn, 10117
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Hoonete üldpuhastus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 11,7 % | 2024: 10,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 9,1 % | 2024: 0,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +1 533,3 % | 2024: −70,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +18,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 450 | 150 | 500 | 750 | 650 | 1 050 | 833 |
| Puhaskasum | 287 | 16 | -119 | 35 | 44 | 97 | -56 |
| Käibevara | 3 171 | 2 884 | 2 868 | 2 987 | 2 952 | 2 909 | 2 812 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 171 | 2 884 | 2 868 | 2 987 | 2 952 | 2 909 | 2 812 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 3 171 | 2 884 | 2 868 | 2 987 | 2 952 | 2 909 | 2 812 |
| Kasumimarginaal | 11,7 % | 10,7 % | -23,8 % | 4,7 % | 6,8 % | 9,2 % | -6,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 171 € · 100,0 %
- Omakapital 3 171 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 413 € | 419 € | 0 € | 2 |
| II kv 2026 | 413 € | 419 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 413 € | 419 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 413 € | 419 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 275 € | 279 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 138 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 140 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 101,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 134 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Riina Tänak
- DENSIT OÜ Tegelik kasusaaja
- Minu Hea Elu MTÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.01.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10079030 / 11
-
16.01.2025Muutmiskanne Ä 10079030 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10079030 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10079030 / 8
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10079030 / 7
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10079030 / 6
-
29.11.2011Muutmiskanne Ä 10079030 / 5
-
03.12.2009Muutmiskanne Ä 79030 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 79030 / 3
-
30.08.2006Muutmiskanne Ä 79030 / 2
-
06.04.2004Esmakanne Ä 79030
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 19.03.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 31.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 18.03.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 20.04.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 14.01.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |