Allit OÜ
Registrisse kantud 11026445Allit OÜ (registrikood 11026445) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62011). 2022. aasta müügitulu oli 53 827 eurot ja puhaskasum -26 eurot, bilansimaht 58 343 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kirill Bannov. Juhatuse liige on Ljudmilla Bannova. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.04.2004 (22 a 6 k) · Õismäe tee 148, Tallinn, 13511
Registriandmed KMKR EE102020577 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102020577
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2022
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 2021: -1,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2021: -1,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,6 % | 2021: 93,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 40,0 | 2021: 14,4 |
| Müügitulu kasv | −2,4 % | 2021: −33,1 % |
| Näitaja, € | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 53 827 | 55 123 | 82 404 | 73 466 |
| Puhaskasum | -26 | -815 | 1 868 | 26 356 |
| Käibevara | 54 913 | 60 318 | 64 336 | 69 466 |
| Põhivara | 3 430 | 2 877 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 58 343 | 63 195 | 64 336 | 69 466 |
| Kohustised kokku | 1 374 | 4 200 | 4 526 | 7 524 |
| Omakapital | 56 969 | 58 995 | 59 810 | 61 942 |
| Kasumimarginaal | 0,0 % | -1,5 % | 2,3 % | 35,9 % |
Bilansi struktuur 2022
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 54 913 € · 94,1 %
- Põhivara 3 430 € · 5,9 %
- Lühiajalised kohustised 1 374 € · 2,4 %
- Omakapital 56 969 € · 97,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 40,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 5,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 16 894 € | 3 389 € | 97 628 € | 1 |
| II kv 2026 | 7 592 € | 3 389 € | 54 424 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 514 € | 806 € | 13 329 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 366 € | 701 € | 9 866 € | 1 |
| III kv 2025 | 3 885 € | 701 € | 17 201 € | 1 |
| II kv 2025 | 4 929 € | 701 € | 14 355 € | 1 |
| I kv 2025 | 916 € | 682 € | 8 662 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 971 € | 661 € | 12 002 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 631 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 130 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 20,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 32 543 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 172 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 391 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- SA Tallinna Kultuurikatel · maksed 223 €
- Vene Kultuurikeskus · maksed 167 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10079185 / 10
-
16.06.2018Muutmiskanne Ä 10079185 / 9
-
20.03.2018Muutmiskanne Ä 10079185 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10079185 / 7
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10079185 / 6
-
08.09.2016Muutmiskanne Ä 10079185 / 5
-
09.02.2012Muutmiskanne Ä 10079185 / 4
-
01.02.2012Muutmiskanne Ä 10079185 / M2
-
29.10.2009Muutmiskanne Ä 79185 / 3
-
22.10.2009Muutmiskanne Ä 79185 / M1
-
05.01.2009Muutmiskanne Ä 79185 / 2
-
13.04.2004Esmakanne Ä 79185
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2022 | 29.10.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 09.09.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 08.09.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 30.08.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |