Bummel OÜ
Registrisse kantud 11027628Bummel OÜ (registrikood 11027628) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mootorsõidukite jaemüük (EMTAK 47811). 2025. aasta müügitulu oli 61 317 eurot ja puhaskasum -40 362 eurot, bilansimaht 313 120 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Erkki Jõemägi. Juhatuse liige on Erkki Jõemägi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.04.2004 (22 a 5 k) · Künnapuu tn 88, Tallinn, 12011
Registriandmed KMKR EE100897951 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100897951
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -65,8 % | 2024: -74,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -13,0 % | 2024: -26,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,9 % | 2024: 95,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 93,1 | 2024: 21,9 |
| Müügitulu kasv | −51,0 % | 2024: −44,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −20,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 61 317 | 125 142 | 223 380 | 142 725 | 262 257 | 193 783 | 392 706 |
| Puhaskasum | -40 362 | -93 184 | -34 388 | -33 349 | -13 039 | -37 164 | -39 677 |
| Käibevara | 313 120 | 366 888 | 537 057 | 571 564 | 608 767 | 632 285 | 672 046 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 313 120 | 366 888 | 537 057 | 571 564 | 608 767 | 632 285 | 672 046 |
| Kohustised kokku | 3 364 | 16 770 | 3 755 | 3 874 | 7 728 | 18 207 | 15 804 |
| Omakapital | 309 756 | 350 118 | 533 302 | 567 690 | 601 039 | 614 078 | 656 242 |
| Kasumimarginaal | -65,8 % | -74,5 % | -15,4 % | -23,4 % | -5,0 % | -19,2 % | -10,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 313 120 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 3 364 € · 1,1 %
- Omakapital 309 756 € · 98,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 93,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 2 403 € | 129 835 € | 2 |
| II kv 2026 | 7 544 € | 2 329 € | 39 021 € | 2 |
| I kv 2026 | 2 155 € | 2 290 € | 17 400 € | 2 |
| IV kv 2025 | 2 654 € | 2 606 € | 21 300 € | 2 |
| III kv 2025 | 7 970 € | 2 814 € | 23 661 € | 2 |
| II kv 2025 | 5 643 € | 2 814 € | 15 856 € | 2 |
| I kv 2025 | 15 494 € | 3 220 € | -6 611 € | 2 |
| IV kv 2024 | 8 843 € | 3 403 € | 37 669 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 801 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 43 278 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 770 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKünnapuu tn 88, Tallinn, 12011
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10079325 / 8
-
28.05.2020Muutmiskanne Ä 10079325 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10079325 / 6
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10079325 / 5
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10079325 / 4
-
01.02.2012Muutmiskanne Ä 10079325 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 79325 / 2
-
19.04.2004Esmakanne Ä 79325
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 05.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 03.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 10.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |