KatariinaS OSAÜHING
Registrisse kantud 11033304KatariinaS OSAÜHING (registrikood 11033304) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Laagri alevik, tegevusala teatri-, kontserdi- jms hoonete ja objektide käitus (EMTAK 90311). 2025. aasta müügitulu oli 16 788 eurot ja puhaskasum 8 176 eurot, bilansimaht 26 664 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Katariina Unt. Juhatuse liige on Alari Unt. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.04.2004 (22 a 5 k) · Männimetsa tee 36, Laagri alevik, 76401
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Teatri-, kontserdi- jms hoonete ja objektide käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 48,7 % | 2024: -161,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 31,5 % | 2024: -42,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,4 % | 2024: 96,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 38,8 | 2024: 25,3 |
| Müügitulu kasv | +257,3 % | 2024: −87,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +52,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 16 788 | 4 699 | 38 761 | 24 279 | 7 439 | 2 040 | 3 353 |
| Puhaskasum | 8 176 | -7 608 | 22 596 | 15 744 | 5 277 | 725 | -2 516 |
| Käibevara | 26 664 | 18 532 | 26 140 | 27 529 | 9 426 | 3 862 | 3 268 |
| Põhivara | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 309 | 950 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 26 664 | 18 532 | 26 140 | 27 529 | 9 426 | 4 171 | 4 218 |
| Kohustised kokku | 688 | 732 | 732 | 2 830 | 470 | 492 | 1 265 |
| Omakapital | 25 976 | 17 800 | 25 408 | 24 699 | 8 956 | 3 679 | 2 953 |
| Kasumimarginaal | 48,7 % | -161,9 % | 58,3 % | 64,8 % | 70,9 % | 35,5 % | -75,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 26 664 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 688 € · 2,6 %
- Omakapital 25 976 € · 97,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 38,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| III kv 2023 | 5 472 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 10 233 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- SA Südalinna Teater · maksed 10 233 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.09.2025Muutmiskanne Ä 10079655 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10079655 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10079655 / 7
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10079655 / 6
-
19.01.2012Muutmiskanne Ä 10079655 / 5
-
28.11.2011Muutmiskanne Ä 10079655 / M1
-
04.11.2011Muutmiskanne Ä 10079655 / 4
-
03.01.2011Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10079655 / 3
-
05.01.2009Muutmiskanne Ä 79655 / 2
-
28.04.2004Esmakanne Ä 79655
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 16.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 12.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.03.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |