OÜ Morelink
Registrisse kantud 11035361OÜ Morelink (registrikood 11035361) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kinnisvarateenuste vahendusteenus (EMTAK 68311). 2025. aasta müügitulu oli 8 393 eurot ja puhaskasum 663 eurot, bilansimaht 22 252 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Anton Losman. Juhatuse liige on Anton Losman. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.05.2004 (22 a 5 k) · Niguliste tn 2, Tallinn, 10620
Registriandmed KMKR EE101492847 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101492847
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 7,9 % | 2024: 29,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,9 % | 2024: 30,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,3 % | 2024: 76,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 23,9 | 2024: 33,0 |
| Müügitulu kasv | −51,5 % | 2024: +15,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −0,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 393 | 17 309 | 14 979 | 6 744 | 8 742 | 8 531 | 16 233 |
| Puhaskasum | 663 | 5 015 | 8 496 | 276 | 162 | -1 785 | 1 820 |
| Käibevara | 15 160 | 20 334 | 16 451 | 8 643 | 9 525 | 8 020 | 9 603 |
| Põhivara | 7 092 | 1 236 | 1 563 | 387 | 855 | 1 756 | 2 752 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 22 252 | 21 570 | 18 014 | 9 030 | 10 380 | 9 776 | 12 355 |
| Kohustised kokku | 5 047 | 5 028 | 6 487 | 6 000 | 7 626 | 7 184 | 7 978 |
| Omakapital | 17 205 | 16 542 | 11 527 | 3 030 | 2 754 | 2 592 | 4 377 |
| Kasumimarginaal | 7,9 % | 29,0 % | 56,7 % | 4,1 % | 1,9 % | -20,9 % | 11,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 15 160 € · 68,1 %
- Põhivara 7 092 € · 31,9 %
- Lühiajalised kohustised 635 € · 2,9 %
- Pikaajalised kohustised 4 412 € · 19,8 %
- Omakapital 17 205 € · 77,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 23,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 22,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 31,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 69 € | 0 € | 912 € | 0 |
| II kv 2026 | 335 € | 0 € | 1 962 € | 0 |
| I kv 2026 | 425 € | 0 € | 2 312 € | 0 |
| IV kv 2025 | 291 € | 0 € | 2 738 € | 0 |
| III kv 2025 | 4 € | 0 € | 804 € | 0 |
| II kv 2025 | 349 € | 0 € | 2 211 € | 0 |
| I kv 2025 | 248 € | 0 € | 1 954 € | 0 |
| IV kv 2024 | 461 € | 0 € | 5 001 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 23 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 7,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 304 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Anton Losman
- Real Estate Club OÜ Tegelik kasusaaja
- Ines OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10079938 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10079938 / 9
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10079938 / 8
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10079938 / 7
-
18.01.2012Muutmiskanne Ä 10079938 / 6
-
30.06.2010Muutmiskanne Ä 10079938 / 5
-
22.04.2010Muutmiskanne Ä 10079938 / 4
-
21.04.2010Muutmiskanne Ä 10079938 / M8
-
15.04.2010Muutmiskanne Ä 10079938 / 3
-
19.03.2007Toimiku dokumentide kontroll Ä 79938 / M7
-
30.01.2007Toimiku dokumentide kontroll Ä 79938 / M6
-
30.01.2007Toimiku dokumentide kontroll Ä 79938 / M5
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 06.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |