OÜ Mangostar
Registrisse kantud 11036159OÜ Mangostar (registrikood 11036159) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnamäe küla, tegevusala mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused (EMTAK 93291). 2025. aasta müügitulu oli 125 130 eurot ja puhaskasum -5 580 eurot, bilansimaht 104 831 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kert Klaus. Juhatuse liige on Kert Klaus. Maksuvõlg on 351,51 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.05.2004 (22 a 5 k) · Lauka tee 9, Pärnamäe küla, 74020
Registriandmed KMKR EE100935415 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100935415
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -4,5 % | 2024: -6,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -5,6 % | 2024: -4,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,9 % | 2024: 96,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 24,1 | 2024: 26,5 |
| Müügitulu kasv | +69,1 % | 2024: −11,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +39,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 125 130 | 74 014 | 83 332 | 86 305 | 34 539 | 23 503 | 23 092 |
| Puhaskasum | -5 580 | -4 832 | 2 517 | 3 220 | 572 | -7 634 | -19 980 |
| Käibevara | 104 831 | 110 885 | 114 645 | 112 185 | 108 970 | 109 008 | 116 987 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 104 831 | 110 885 | 114 645 | 112 185 | 108 970 | 109 008 | 116 987 |
| Kohustised kokku | 4 349 | 4 184 | 3 112 | 3 169 | 3 174 | 3 784 | 4 129 |
| Omakapital | 100 482 | 106 701 | 111 533 | 109 016 | 105 796 | 105 224 | 112 858 |
| Kasumimarginaal | -4,5 % | -6,5 % | 3,0 % | 3,7 % | 1,7 % | -32,5 % | -86,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 104 831 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 4 349 € · 4,1 %
- Omakapital 100 482 € · 95,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 24,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 582 € | 1 241 € | 34 112 € | 1 |
| II kv 2026 | 4 506 € | 1 103 € | 42 972 € | 1 |
| I kv 2026 | 5 156 € | 1 075 € | 23 569 € | 1 |
| IV kv 2025 | 4 164 € | 1 080 € | 29 222 € | 1 |
| III kv 2025 | 8 539 € | 1 269 € | 43 964 € | 1 |
| II kv 2025 | 5 839 € | 773 € | 31 604 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 632 € | 961 € | 20 714 € | 1 |
| IV kv 2024 | 3 625 € | 840 € | 12 214 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 861 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 414 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 22,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 11 371 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 796 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 351,51 €
- 07.10.2026 967,83 €
- 29.09.2026 2 567,83 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kert Klaus
- Klaus & Videnski Productions OÜ Osanik
- Motivo Unit OÜ Juhatuse liige
- Topliners Agency OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
31.12.2025Muutmiskanne Ä 10079979 / 11
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10079979 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10079979 / 9
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10079979 / 8
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10079979 / 7
-
12.03.2013Muutmiskanne Ä 10079979 / 6
-
25.02.2013Muutmiskanne Ä 10079979 / M2
-
17.11.2011Muutmiskanne Ä 10079979 / 5
-
10.07.2009Muutmiskanne Ä 79979 / 4
-
02.10.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 79979 / M1
-
19.09.2005Muutmiskanne Ä 79979 / 3
-
11.06.2004Muutmiskanne Ä 79979 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 22.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 21.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.03.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 20.07.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 16.11.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |