Dataliner OÜ
Registrisse kantud 11037609Dataliner OÜ (registrikood 11037609) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Võru linn, tegevusala tööpinkide hulgimüük (EMTAK 46621). 2025. aasta müügitulu oli 87 475 eurot ja puhaskasum -4 739 eurot, bilansimaht 100 150 eurot. Juhatuse liikmed on Lars Jonny Karlsson, Margus Treial. Maksuvõlg on 579,38 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.05.2004 (22 a 4 k) · Vee tn 18, Võru linn, 65609
Registriandmed KMKR EE100907359 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100907359
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tööpinkide hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -5,4 % | 2024: -5,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -7,6 % | 2024: -6,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 62,4 % | 2024: 70,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,8 | 2024: 3,0 |
| Müügitulu kasv | +3,7 % | 2024: +1,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +14,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 87 475 | 84 352 | 82 791 | 82 632 | 57 711 | 44 984 | 144 496 |
| Puhaskasum | -4 739 | -4 393 | -7 731 | 5 390 | 2 309 | 189 | 17 592 |
| Käibevara | 28 296 | 19 700 | 23 576 | 24 182 | 15 980 | 23 019 | 67 416 |
| Põhivara | 71 854 | 76 243 | 81 577 | 89 897 | 100 940 | 103 125 | 109 372 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 100 150 | 95 943 | 105 153 | 114 079 | 116 920 | 126 144 | 176 788 |
| Kohustised kokku | 37 637 | 28 691 | 33 508 | 34 703 | 42 934 | 54 467 | 105 300 |
| Omakapital | 62 513 | 67 252 | 71 645 | 79 376 | 73 986 | 71 677 | 71 488 |
| Kasumimarginaal | -5,4 % | -5,2 % | -9,3 % | 6,5 % | 4,0 % | 0,4 % | 12,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 28 296 € · 28,3 %
- Põhivara 71 854 € · 71,7 %
- Lühiajalised kohustised 15 595 € · 15,6 %
- Pikaajalised kohustised 22 042 € · 22,0 %
- Omakapital 62 513 € · 62,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 37,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 71,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46621 Tööpinkide hulgimüük põhitegevus 46 236 €
-
95311 Mootorsõidukite remont ja hooldus 41 239 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 493 € | 1 609 € | 9 586 € | 2 |
| II kv 2026 | 901 € | 614 € | 12 990 € | 2 |
| I kv 2026 | 6 949 € | 1 934 € | 45 521 € | 1 |
| IV kv 2025 | 3 419 € | 2 059 € | 23 658 € | 2 |
| III kv 2025 | 2 253 € | 1 428 € | 3 545 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 031 € | 1 598 € | 35 789 € | 2 |
| I kv 2025 | 2 324 € | 2 418 € | 29 888 € | 2 |
| IV kv 2024 | 2 954 € | 2 274 € | 14 881 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 498 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 536 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 107,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 195 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 516 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 579,38 €
- 29.09.2026 508,87 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVee tn 18, Võru linn, 65609
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 5 112 | 28 563 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Raplamaa Rakenduslik Kolledž · maksed 5 112 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20038622 / 8
-
10.04.2018Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 20038622 / M3
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20038622 / 7
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20038622 / 6
-
19.12.2013Muutmiskanne Ä 20038622 / 5
-
17.12.2013Muutmiskanne Ä 20038622 / M2
-
12.04.2012Muutmiskanne Ä 20038622 / 4
-
20.12.2011Muutmiskanne Ä 20038622 / M1
-
15.02.2010Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20038622 / 3
-
03.10.2009Muutmiskanne Ä 38622 / 2
-
15.05.2007Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 80209 / 4
-
10.05.2007Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 38622
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 31.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 08.09.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 12.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |