osaühing Bernardus
Registrisse kantud 11041870osaühing Bernardus (registrikood 11041870) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41201). Juhatuse liikmed on Agaron Hatšatarjan, Melanie Dawn Hay. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.06.2004 (22 a 4 k) · Kesk-Sõjamäe tn 3e, Tallinn, 11415
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 80 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 80 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,3 % | 2024: -0,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 52,1 % | 2024: 52,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,1 | 2024: 0,1 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | – | – | – | – | – | – | – |
| Puhaskasum | -281 | -480 | -590 | -489 | -506 | -504 | -516 |
| Käibevara | 8 725 | 7 654 | 8 134 | 8 529 | 9 018 | 8 004 | 9 763 |
| Põhivara | 191 735 | 191 735 | 191 735 | 191 735 | 191 735 | 191 735 | 191 735 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 200 460 | 199 389 | 199 869 | 200 264 | 200 753 | 199 739 | 201 498 |
| Kohustised kokku | 96 028 | 94 676 | 94 676 | 94 481 | 94 481 | 92 961 | 94 216 |
| Omakapital | 104 432 | 104 713 | 105 193 | 105 783 | 106 272 | 106 778 | 107 282 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 725 € · 4,4 %
- Põhivara 191 735 € · 95,6 %
- Lühiajalised kohustised 96 028 € · 47,9 %
- Omakapital 104 432 € · 52,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 47,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 95,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 128 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 114 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 114 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 44 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 64 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 237 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 237 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 237 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 43 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10080780 / 14
-
09.07.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10080780 / 13
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10080780 / 12
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10080780 / 11
-
08.09.2016Muutmiskanne Ä 10080780 / 10
-
17.04.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10080780 / 9
-
22.02.2012Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10080780 / 8
-
14.01.2010Muutmiskanne Ä 80780 / 7
-
14.01.2010Muutmiskanne Ä 80780 / 6
-
24.11.2009Muutmiskanne Ä 80780 / M5
-
12.11.2009Muutmiskanne Ä 80780 / M4
-
03.11.2009Muutmiskanne Ä 80780 / M3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 17.02.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 21.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 08.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 11.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 19.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.02.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |