OÜ HELIXCODE
Registrisse kantud 11043121OÜ HELIXCODE (registrikood 11043121) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 127 752 eurot ja puhaskasum 83 156 eurot, bilansimaht 438 547 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tambet Ingo. Juhatuse liikmed on Tambet Ingo, Julia Vizel. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.06.2004 (22 a 4 k) · Anne tn 23, Tartu linn, 50604
Registriandmed KMKR EE100916272 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100916272
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 65,1 % | 2024: 61,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 19,4 % | 2024: 21,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,9 % | 2024: 97,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,4 | 2024: 3,9 |
| Müügitulu kasv | −1,9 % | 2024: −1,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 127 752 | 130 271 | 131 586 | 126 317 | 105 261 | 103 224 | 103 222 |
| Puhaskasum | 83 156 | 79 495 | 79 796 | 75 801 | 66 292 | 63 031 | 78 338 |
| Käibevara | 13 017 | 44 093 | 103 556 | 97 856 | 97 546 | 104 051 | 137 989 |
| Põhivara | 425 530 | 343 461 | 261 387 | 236 839 | 203 486 | 167 977 | 106 216 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 438 547 | 387 554 | 364 943 | 334 695 | 301 032 | 272 028 | 244 205 |
| Kohustised kokku | 9 151 | 11 313 | 8 197 | 7 745 | 9 883 | 7 172 | 2 380 |
| Omakapital | 429 396 | 376 241 | 356 746 | 326 950 | 291 149 | 264 856 | 241 825 |
| Kasumimarginaal | 65,1 % | 61,0 % | 60,6 % | 60,0 % | 63,0 % | 61,1 % | 75,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 017 € · 3,0 %
- Põhivara 425 530 € · 97,0 %
- Lühiajalised kohustised 9 151 € · 2,1 %
- Omakapital 429 396 € · 97,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 97,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
62101 Programmeerimine põhitegevus 121 391 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 6 361 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 117 € | 1 516 € | 30 389 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 481 € | 1 516 € | 21 078 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 631 € | 1 516 € | 31 374 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 488 € | 1 516 € | 27 517 € | 1 |
| III kv 2025 | 9 953 € | 1 516 € | 30 144 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 492 € | 1 516 € | 32 689 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 579 € | 1 463 € | 33 920 € | 1 |
| IV kv 2024 | 8 638 € | 2 182 € | 35 813 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 372 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 505 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 21,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 10 130 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 972 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemAnne tn 23, Tartu linn, 50604
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20026978 / 8
-
28.03.2019Muutmiskanne Ä 20026978 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20026978 / 6
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20026978 / 5
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20026978 / 4
-
28.06.2010Muutmiskanne Ä 20026978 / 3
-
17.07.2007Muutmiskanne Ä 26978 / 2
-
02.06.2004Esmakanne Ä 26978
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |