OÜ Kurasava
Registrisse kantud 11044555OÜ Kurasava (registrikood 11044555) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Rahinge küla, tegevusala kinnisvarateenuste vahendusteenus (EMTAK 68311). 2025. aasta müügitulu oli 48 344 eurot ja puhaskasum 6 315 eurot, bilansimaht 29 767 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Marge Saaremets-Luik, Mihkel Vaap. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.07.2004 (22 a 3 k) · Oja tee 9, Rahinge küla, 61408
Registriandmed KMKR EE100920501 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100920501
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 13,1 % | 2024: 1,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 30,2 % | 2024: 4,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 70,3 % | 2024: 50,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 0,2 |
| Müügitulu kasv | +19,4 % | 2024: −1,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +10,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 48 344 | 40 482 | 41 054 | 48 832 | 36 685 | 30 022 | 27 520 |
| Puhaskasum | 6 315 | 499 | 3 893 | 3 764 | -4 093 | 1 858 | 2 560 |
| Käibevara | 8 868 | 1 671 | 3 404 | 1 088 | 68 | 10 139 | 6 294 |
| Põhivara | 20 899 | 21 852 | 23 331 | 27 648 | 28 481 | 600 | 2 435 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 29 767 | 23 523 | 26 735 | 28 736 | 28 549 | 10 739 | 8 729 |
| Kohustised kokku | 8 830 | 11 710 | 15 397 | 21 291 | 24 868 | 2 965 | 2 810 |
| Omakapital | 20 937 | 11 813 | 11 338 | 7 445 | 3 681 | 7 774 | 5 919 |
| Kasumimarginaal | 13,1 % | 1,2 % | 9,5 % | 7,7 % | -11,2 % | 6,2 % | 9,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 868 € · 29,8 %
- Põhivara 20 899 € · 70,2 %
- Lühiajalised kohustised 8 481 € · 28,5 %
- Pikaajalised kohustised 349 € · 1,2 %
- Omakapital 20 937 € · 70,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 29,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 70,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
68311 Kinnisvarateenuste vahendusteenus põhitegevus 40 559 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 4 800 €
-
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus 2 985 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 472 € | 1 157 € | 8 746 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 952 € | 1 089 € | 9 498 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 114 € | 281 € | 2 908 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 813 € | 1 264 € | 3 322 € | 0 |
| III kv 2025 | 6 138 € | 2 211 € | 33 477 € | 2 |
| II kv 2025 | 1 825 € | 1 274 € | 4 115 € | 2 |
| I kv 2025 | 1 797 € | 1 006 € | 5 194 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 610 € | 963 € | 8 823 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 824 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 386 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 46,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 28,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 915 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 742 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Marge Saaremets-Luik
- osaühing Skanton Kinnisvara Tartu Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| osaühing Skanton Kinnisvara Tartu | 20 % | 600 € | 28.11.2025 | 186 329 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemOja tee 9, Rahinge küla, 61408
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20027171 / 10
-
07.02.2018Muutmiskanne Ä 20027171 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20027171 / 8
-
27.12.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20027171 / 7
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 20027171 / 6
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20027171 / 5
-
15.05.2012Muutmiskanne Ä 20027171 / 4
-
05.03.2012Muutmiskanne Ä 20027171 / M2
-
05.01.2012Muutmiskanne Ä 20027171 / M1
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 27171 / 3
-
12.08.2004Muutmiskanne Ä 27171 / 2
-
09.07.2004Esmakanne Ä 27171
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 18.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 17.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 13.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 08.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |