Moiraks OÜ
Registrisse kantud 11044934Moiraks OÜ (registrikood 11044934) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Palupera küla, tegevusala muu veislaste ja pühvlikasvatus (EMTAK 01421). 2025. aasta müügitulu oli 98 155 eurot ja puhaskasum -35 571 eurot, bilansimaht 480 085 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Margo Narits. Juhatuse liige on Margo Narits. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.07.2004 (22 a 2 k) · Vabriku, Palupera küla, 67503
Registriandmed KMKR EE101269397 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101269397
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -36,2 % | 2024: -10,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -9,3 % | 2024: -2,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,9 % | 2024: 81,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,5 | 2024: 4,0 |
| Müügitulu kasv | +2,7 % | 2024: +96,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +20,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 98 155 | 95 562 | 48 742 | 55 236 | 29 129 | 38 768 | 44 387 |
| Puhaskasum | -35 571 | -10 423 | -2 533 | -11 785 | 55 910 | -46 083 | -18 399 |
| Käibevara | 68 633 | 73 779 | 59 440 | 60 844 | 99 748 | 75 914 | 98 312 |
| Põhivara | 411 452 | 440 850 | 423 745 | 426 735 | 399 039 | 364 762 | 386 618 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 480 085 | 514 629 | 483 185 | 487 579 | 498 787 | 440 676 | 484 930 |
| Kohustised kokku | 96 508 | 95 480 | 53 613 | 55 474 | 54 897 | 52 697 | 50 866 |
| Omakapital | 383 577 | 419 149 | 429 572 | 432 105 | 443 890 | 387 979 | 434 064 |
| Kasumimarginaal | -36,2 % | -10,9 % | -5,2 % | -21,3 % | 191,9 % | -118,9 % | -41,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 68 633 € · 14,3 %
- Põhivara 411 452 € · 85,7 %
- Lühiajalised kohustised 19 508 € · 4,1 %
- Pikaajalised kohustised 77 000 € · 16,0 %
- Omakapital 383 577 € · 79,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 20,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 85,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
01421 Muu veislaste ja pühvlikasvatus põhitegevus 67 728 €
-
01611 Taimekasvatuse abitegevused 22 630 €
-
01192 Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus 7 425 €
-
33121 Masinate ja seadmete remont ning hooldus 372 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 710 € | 5 172 € | 11 971 € | 3 |
| II kv 2026 | 6 597 € | 5 149 € | 10 700 € | 3 |
| I kv 2026 | 5 165 € | 4 833 € | 67 435 € | 3 |
| IV kv 2025 | 7 582 € | 4 876 € | 11 400 € | 3 |
| III kv 2025 | 7 041 € | 5 111 € | 11 230 € | 3 |
| II kv 2025 | 4 491 € | 4 033 € | 8 715 € | 3 |
| I kv 2025 | 5 782 € | 3 895 € | 67 655 € | 3 |
| IV kv 2024 | 5 163 € | 4 035 € | 14 254 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 570 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 724 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 67,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 64,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 990 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 105 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Margo Narits
- OSAÜHING PALUPERA-AGRO Tegelik kasusaaja
- Felory OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 9 677 | 32 687 |
| Toetused kokku | 9 677 | 32 687 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 9 677 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20027215 / 9
-
08.08.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 20027215 / 8
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 20027215 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20027215 / 6
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20027215 / 5
-
02.11.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20027215 / 4
-
02.07.2010Muutmiskanne Ä 20027215 / 3
-
29.09.2008Toimiku dokumentide kontroll Ä 27215 / M1
-
29.07.2004Muutmiskanne Ä 27215 / 2
-
19.07.2004Esmakanne Ä 27215
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 14.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 23.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 19.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 08.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |